reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌻🌼 W ciepłym sierpniu testujemy, dwóch kresek ⏸️ na teście wypatrujemy 🐞🐝

reklama
HOC
Ja sama próbuję dopiero zrozumieć o co w tym wszystkim chodzi, bo jest to dość skomplikowane 😅 Wasza sytuacja chyba (@Mademoiselle_Nika? @8Ania8 też się chyba więcej orientuje, więc w razie czego niech mnie dziewczyny poprawią) nie jest zła, bo Ty masz genotyp C1C2, a mąż C1C1.

Edit: sorki, usunęłam część posta, bo w sumie nie mam pewności czy nie napisałam głupot, więc nie chcę wprowadzać w razie czego w błąd. Mam nadzieję, że dziewczyny napiszą jak to jest, bo mają w tym większe rozeznanie
HLC męża trzeba skorelować z Twoim Kirem. Jeżeli KIR AA to warto skonsultować się z immunologiem. W innym przypadku np KIR BX nie widze wskazań do konsultacji z lekarzem :)
Mąż ma super HLC, bo C1C1 jak pisze @penguinlicious :)
 
Dziewczyny, dwa dni do końca miesiąca a tu nadal brakuje chętnej do poprowadzenia wrześniowych kresek 😝 Nie ma się czego bać 😉
@Motylkowa! ?
North Carolina Football GIF by UNC Tar Heels
 
to może powiedz parę słow o sobie i Twoich staraniach :)
tak właściwie to dopiero dziś znalazłam ten wątek, szukałam osób, które będą testowały się we wrześniu.
U mnie takie „oficjalne starania” zaczęły się dopiero w sierpniu. Także dopiero zaczynamy, nie mniej jednak mam nadzieję, że zaskoczyło od razu. 🫣
 
tak właściwie to dopiero dziś znalazłam ten wątek, szukałam osób, które będą testowały się we wrześniu.
U mnie takie „oficjalne starania” zaczęły się dopiero w sierpniu. Także dopiero zaczynamy, nie mniej jednak mam nadzieję, że zaskoczyło od razu. 🫣
Zaraz będzie wątek wrześniowy i tam można zapisać się na testowanie na konkretny dzień :) zapraszamy, oby zaskoczylo od razu tak jak masz nadzieję:)
 
reklama
Do góry