reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌻🌼 W ciepłym sierpniu testujemy, dwóch kresek ⏸️ na teście wypatrujemy 🐞🐝

Czy robię test o 23 bo spac nie mogę ? Być może 🤣
 

Załączniki

  • IMG20240829230044.jpg
    IMG20240829230044.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 149
reklama
Umówiłam na jutro konsultację online z endokrynologiem, który przyjmuje też w Invictcie, więc zakładam że będzie w stanie spojrzeć na to też pod kątem starań.
Czy endokrynolog może wystawić skierowanie na krzywą 3-punktową? Bo ostatnią robiłam prawie 3 lata temu i chcę powtórzyć. Jak znowu wyjdzie nieprawidłowa, to zamierzam włączyć dietę z niskim IG.
na Karowej będziesz miała krzywą robioną
 
Hej dziewczyny, jestem tu nowa. 🤗
Mam niepewną sytuację ze swoimi wynikami bety. Już znalazłam sporo przykładów na różnych forach zarówno zdrowej ciąży, jak i pustego jaja płodowego z wyników podobnych do moich. USG mam w poniedziałek, mam nadzieję, że będzie chociaż pęcherzyk w dobrych rozmiarach, jeśli implantacja była z opóźnieniem to serduszko może też będzie dopiero po 30 dpt.

Martwię się 😔
Czy któraś z Was zna jakieś pozytywne historię przy niskiej becie?

07.08 - transfer ET 4.1.1 🌺
7 dpt - beta 3,4 mlU
9 dpt - beta 13,6 mlU (300%)
12 dpt - beta 54,4 mlU (169%)
14 dpt - beta 161,7 mlU (198%)
20 dpt - beta 1490 mlU (średni przyrost 110%)
26 dpt - beta ?? + USG
To nie ta grupa. Czytaj pierwszą stronę
 
reklama
Do góry