reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG - 2,3,4D :)))

Nadzie w szpitalu na madalińskiego można USG 4d lub 3d wraz z opisem i nagraniem za 130 zł zrobić ( przynajmniej można było do niedawna) a w Cm LM za 150 - wiem bo siostra robiła dwa razy..
ja jednak nie beę wydawać kasy.. poczekam na swoje cudo na żywo i wtedy pooglądam :D
 
reklama
Dzieki Agamamaani zadzwonie i sie zapytam.
Cały czas sie zastanawiam nad tym imusze to powaznie przemyslec.
Fajniutkie te zdjatka a drogie :(
 
THEA, popieram cie w 100%, dokladnie tak uważam, moj lekarz mowi, ze na zwyklym usg mozna wykryc wszystkie wady z powodzeniem!!!
 
Dziewczyny a ja jednak zdcydowałam sie iść na 3D i 4D idę dzisiaj na 19.00!!! :laugh: :laugh:
 
Odź,idź ;) to taka odrobina luksusu ciążowego ;)
A nie zapomnij potem się pochwalić ;)
 
Juz jestem po USG 3D w Chorzowie ... bardzo sympatyczna pani doktor Nas badala ... cale badanie (prawie 30min) nagrane jest na plytce .. zdjecia bez problemu tez robi ( niestety moj brzdąc byl dzisiaj bardzo ruchliwy i nie pozwolil sie sfotografowac ;) ) ... plytka do odbioru po 3 dniach. ... jestem bardzo zadowolona :) .. a i najwazniejsze ... bedziemy miec synka Dawidka :) ... wszystkie badania w normie, zadnych wad :) ... dziewczyny polecam tam USG :)!!
 
Moniqa gdzie dokłądnie w Chorzowie? i ile płąciłaś? jak nazywała się lekarka? i czy to było trójwymiarowe USG??
 
Mycha na Stefana Batorego 19 w Ado-Med2 , na przeciwko starego kosciola ... koszt 150 zł ... cale badania w 2 D ... zdjecia i ogladanie maluszka w 3D i 4D :) ... lekarz dr.Bacia :) - bardzo sympatyczna babka, wszystko dokladnie mi wytlumaczyla i nie robila nic na "hjasdcjvgc" ... nie spieszyla sie wcale :)
 
reklama
150 zł to koszt z nagraniem na płytkę?? bo ja byłam parę dni temu w Rudzie Śl w genom i zapałciłam 200 ale nie w trójwymiarze , nagrali mi normalne USG :p
 
Do góry