reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG - 2,3,4D :)))

Tak z nagraniem na plytkę ... tutaj nagrywają cala wizyte .. od poczatku do konca .. w srode bede miala filmik, moge Ci pokazac jak wyglada :)
 
reklama
MoniQa - a jak długo trzeba czekać na wizytę i jeśli możesz to podaj numer telefonu, plis! :-)
Też bym chciała zobaczyć filmik, chociaż maleńki fragment, jeśli można. Właśnie jestem na etapie szukania miejsca do zrobienia USG 3D i ten Chorzów mi pasuje. No i cena jak z filmikiem jest całkiem, całkiem. Trzeba mieć własną płytę czy dają?
 
Manatka - ADO-MED 2 NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
41-506  Chorzów
Stefana Batorego  19
tel. (032) 772-26-63, 247-00-29

Płytki nie musisz miec swojej, tam daja :) ... ja zapisywalam sie 25 maja a 2 czerwca mialam juz wizyte :) ... oczywiscie jak mi sie uda Tobie rowniez przesle filmik do wgladu :)

Adasia dziekuje :-* .. strasznie sie ciesze ze to bedzie synek :)

 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi czy naprawdę warto robić trójwymiarowe usg, bo mówiąc szczerze troche szkoda mi kasy, a wydatek to nie jest mały, u mnie 180 zł. Czy wrażenia z takiego usg sa naprawdę niepowtarzalne??? To usg chyba daje 100% pewność jeżeli chodzi o płeć dziecka, czy się mylę?
 
Do góry