reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG - 2,3,4D :)))

Mój przybliżony termin to 28 sierpień też cc.
Mam tylko nadzieję,że Maly nie zechce wyjść wcześniej bo mój lekarz będzie na urlopie ::)
 
reklama
no mój przybliżony to 17 sierpień.. ( termin w/g OM mam na 2 wrzesnia) jednak lekarze twierdzą, że mimo wwszystko w sprawie cc wypowiedzą się w lipcu dopiero.. niby na 99 % w tej chwiliwszystko pzrzemawia za CC ale wszystko jest możliwe :D

może się na sierpniówki powinnyśmy przenieśc :) (ee tam ja tu zostaję )
 
Chyba sie nie obrazicie,jak wkleje tu pierwsze zdjatko mojej Zuzi? :D Dokladnie dowodu na to,ze to dziewczynka,bo wlasnie o takie zdjecie poprosilam doktorka. ;)



Pamieta ktoras z Was stronke,gdzie byly wytlumaczone skroty z usg? ::) Bo wydaje mi sie,ze taka tu sie pojawiala na forum,ale zapomnialam jej adresu. :(

Buzki! :-*
 
Ostatnia edycja:
Dziekuje slicznie Cleo,tyle,ze ja wsrod tych skrotow nie widze zadnego mojego,hehe. ;) Chodzi mi dokladnie o to,co jest oznaczone "R" na tym zdjatku... Jakies 14cm,hehe. ;)

Mycha,dziekuje - wiem - po mamusi. :D :D :D :p
 
Dziewczeta ja z październiczowek , ale Was i wasze maluchy czesto podgladam ;)

Ostatnio zapisalam sie na USG 3D ... tez mialam nie isc, ze wzgledow braku finansow ... bo co 3/4D to poniezej 300 nie schodzilo ... ale dla chetnych .. znalazlam w Chorzowie, na Stefana Batorego takie USG za 150zł .. w tym badania i filmik :) ... doszlam do wniosku ze to nie jest zbyt wysoka kwota i sie zdecydowalam :) .. jakby co po wizycie ( 2 czerwca) moge dac znac zainteresowanym, czy warto :) ) ...

Pozdrawiam :)
 
Moniqa ja też jestem z Chorzowa ale z II - obecnie mieszkam w Katowicach od 2 lat. Napisz jak to USG może jakieś zdjęcie wkleisz!! dzięiki i pozdrawiam!!

PS A ty jesteś z Batorego ??
 
reklama
Ja dokryłam w swojej przychodni także takie usg i także za 150zl.
Ale i tak nie pójdę,bo mój lekarz tak mi dokladnie pokazuje maluch na 2d,że nie mam obaw :)
 
Do góry