reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG - 2,3,4D :)))

reklama
Megi to przy drugim to rzebyś tylko zdążyła dojechać.
Ponoć mówią że kolejne porody są szybsze.
Edi z tym USG trzeba brać poprawke moja mała też niby spora a miała 2,55kg.
 
Byle by nie tak jak pewna pani która urodziła w markecie.
Całe szczęscie, że wszystko poszło gładko, a i wyprawke dostała solidną!
Ja mam tędencje do wczesnych porodów i nie shciałabym urodzić na ławce w parku ha, ha, ha.... ;D ;D ;D
 
Mamaoska na ławce w parku to bardzo miło :D lepeij niż w markecie przynajmniej powietrze swierze :laugh: ;)

Megi to super ja też bym tak chciała raz dwa i po krzyku ! ;D
 
anusieńka pisze:
na każdym zdjęciu widać jedno dzeiciątko? bo ja patrzę i nei widzę dwóch na raz  - one były fotografowane oddzielnie tak?

Tak Anusieńka! Nie mieszczą się już "wielkoludy" na jednym ujęciu.... ;)
 
Mamooska wiem,że prz usg jest spora tolerancja bo do 700gr w obie strony,ale Jacek był duży(3750gr i 58cm) więc przypuszczam,że kolejna dzidzia mu dorówna :)
 
moja Zuzia też do maleńkich nie należała, miała 57 cm i ważyła 4135. POnoc ta też jest duża, wg usg tydzieńs tarsza ale to jeszcze zobaczymy jak sie rozwinie dalej. Acha i urodziła sie 2 dni po terminie wyliczenonym przez dni miesiaczki i dokładnie w trminie wg mojego wyliczenia (wiedziałam kiedy zaszłam :))
 
Jacie same wielkoludy i zapewne spory wysiłek przy porodzie!!!!
Edi u Ciebie będzie cesarka więc niech maluch rośnie.
Cleo a twoja córa była naprawde spora,zresztą wydaje mi się że wogóle jest duża.
Tak kalkuluje po zdięciach.A jak Ci się ją rodziło?
 
reklama
Tak Mamaoska moja Zuzia jest duża, jest jedną z większych w grupie choc nie najwyższą. Ma około 110 cm zwrostu i waży około 18 kg. A rodziło się szybko bo już po 3 parciu wyszła choc raczej wypchneli mi ją bo była już lekko niedotlnieona. Troszkę mnie porozrywała od środka, miałam z 20 szwów wewnątrz. Ale z porodówki sama na własnych nogach przeszłam na położniczy. Jak byłam na zdjeciu szwów 5 doby to kobietki które też czekały do gin nie wierzyły ze dopiero co urodziłam.
 
Do góry