reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG - 2,3,4D :)))

Cleo, bardzo się cieszę, że dzidzia jest zdrowa!!!!!!!!!!!! :) :) :)
A koszt wizyty dość spory ale chyba warto.
 
reklama
naprawde warto, poza tym przez całe badanie widziałam bobaska na swoim monitorze a gin. na swoim, nie musiałyśmy sie dzielić jednym. Babasek jest duży jak na swój wiek, ponoć jego wymiary sa jak na 13 tydz. ale my wiemy ze to nie możliwe. Jak tylko dostanę z powrotem zdjecia usg (bo na razie musialam je tam zostawić bo będe potrzebne do interpretacji wyników krwii, to się robi ze zdjeciami) to wam sie pochwalę. Pamiętam ze NT było 0,86mm, CRL 61,8 mm. Jeszcze cały czas mam przed oczami obraz z usg :)
 
Moje maluchy na usg też wyglądały dobrze. Bardzo sięz tego ciesze. Byłam tylko w szoku, że tak urosły od ostatniego razu. Oby tak dalej. :)
 
Cleo! u mnie przy monitorowanym cylku też owulacja była 22 grudnia ale przytulanko było i dzień wcześniej. Może stąd w poprzednim usg był 1 dzień różnicy między terminami porodu dzieciaczków? ;)
 
Cleo baaardzo się cieszę że wszystko oK!!

Ja mam zdjęcia nawet dwa ale nie mam czym ich zeskanować!!

Pozdrawiam
 
Hej kobietki ;)
dziś byłam na wizycie i okazało się,że mój lekarz ma "chwilowo" usg 3D i się załapałam ;D
dzidzia ma sie dobrze co mnie najbardziej cieszy ;D
 
Trochę kiepsko się zeskanowały,ale cos się chyba psuje głowica w skanerze.
Ale i tak widać moje potomstwo ;)
 
Edi bardzo się cieszę!! Czy maleństwo ma tu 8 cm bo niedowidze??

Jeszcze raz mi napisz u kogo byłaś i ile płaciłaś? :) :) :)
 
reklama
Mój lekarz to T.Ślęczka,przyjmuje państwowo gdzieś w przychodni na Wrocławskiej i prywatnie w Medyku na Kościuszki bodajże 24.Ale to usg miał wynajęte na chwilę.Dziś się dowiedziałam,że buduje na Ochojcu cos w rodzaju kilniki położniczej,ale otwarcie raczej przy końcu roku :( więc rodzę na Bogucicach.

Muszę Wam powiedzieć,że kamień z serca gdy zobaczyłam takiego brzdąca.Wg lekarza razem z nóżkami ma ok.10cm,a do kości ogonowej ok.1,5-2cm mniej.I ma dokładnie wg usg 14tyg. i 1 dzień 8)
 
Do góry