reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG - 2,3,4D :)))

Byłam dzisiaj na USG, malenstwo ok, jak sie uda to wkleję zdjecia!!! mogę tylko powiedzieć, że uczucie niezięmskie zobaczyć malleństwo, super!!!!
 
reklama
Mamaoska
jest dokladnie tak jak myslisz.Żeby można było samej rodzić po wcześniejszej cesarce musiałabym czekać z zajściem w ciążę 3 lata,a chyba nie dałabym rady tyle czekać.Poza tym ja chcę mieć więcej dzieci a nie małego samotnika,a lata się nie cofają tylko wciąż idą do przodu.Poza tym mój lekarz powiedział,że dla niego jest jeszcze jeden powód do cięcia, nie chce mnie narażać na dodatkowe "emocje"- miło z jego strony.Ale teraz to ja juz się cięcia nie boję ;D
 
Edi a szwy Cię nie bolą,bo mnie w jednym miejscu troszke piecze ale nie za mocno.
A powiedz mi czy po tym 2-gim cięciu możesz jeszcze raz zajść w ciąże?

 
Szwy mnie nie ciągną,a jak już to bardzo delikatnie i może kilka razy.A w ciążę pewnie,że można zajść ale tym razem odczekam pełny wymagany czas czyli ok.3 lat ;)
 
Mam pytanie do tych z Was, które już są mamami!

Od którego dokładnie tygodnia widać płeć dzidzi!!
 
mycha - ja najprowdopodobniej będę rodzić na Ligocie. Rodziłam tam córkę a teraz chodzę do tego samego lekarza, który tam pracuje.
Miałam robione USG przez brzuch w 8t.4d wyszło całkiem ładne i nie maiał pełnego pęcherza.
Co do płci to nie wiem, ale wydaje mi się, że tak około 19 tygodnia na dobrym sprzęcie już dobrze widać.
 
A mój lekarz poprzednio szybko wykrył płeć ok.18 tyg. co później potwierdzilo usg sd w 21tc. i sama prawda ;D
 
reklama
Doktor mi powiedział że łatwiej i pewniej jest zobaczyć chłopca,poprostu są jajeczka.
Z dziewczynkami jest różnie i zazwyczaj lekarz określi gdy jest w miare pewien i zazwyczaj troszke pózniej.
Siostrze mojego męża ginekolog powiedział,że będzie dziewczynka.
Kupili różowe ciuszki itp. a tu wyskoczył chłopczyk ale było zdziwienie!!!
A zatem nigdy nic nie wiadomo
 
Do góry