reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

USG - 2,3,4D :)))

to cieszę się Mycha, że wszystko o.k., wiem jak tam jest i pewnie koło 22.00 gin juz padał ze zmęczenia.
Może zapisz sie następnym razem na wcześniejszą godzinę tak ,zeby mógł Ci poswięcicć wiecej czasu.

A tak z ciekawości zapytam- czym się rózni to USG genetyczne od ciążowego 3D na przykład?bo nie wiem....
 
reklama
Anusienka dzięki wydaje mi sie że te USG różni się ze sobą obrazem w jakim widzisz dzidzie. Na uSg genetycznym widać wszystko jak na zwykłym USG tylko lekarz bierze wszystki pomiary, a usg 3 i 4D to USG w trójwymiarze czyli takie jak tu

kliknij http://www.noworodek.pl/index.php?ms=3&art=46

A ty skąd jesteś?? z Katowic??
 
mycha12 pisze:
A ty skąd jesteś?? z Katowic??

nie - ale byłam na jednej wizycie u dr K. - mam do Was 200 km więc na odległosc -sama rozumiesz - a poza tym zdenerwowało mnie ze dr K. zlecił laparo- a  sam nie robi.... stąd te moje zapytania na privie kiedyś.

JA póki co jestem w starajacych się!!!!ale zaglądam do Was czasem....
 
AHa teraz rozumiem! ;) jeżeli będziesz miała jakies pytania pisz, ja miałam laparo i mogę coś na ten temat powiedzieć! ;)
 
Mycha bardzo się cieszę, że twój dzidziuś jest zdrowy,to takie ważne.
Ja mam wizyte na 13.03 też genetyczne.!
Już nie moge się doczekać i bardzo się boje wyniku.
Bardzo bym chciała być już po wizycie.

Cleo trzymam za Ciebie kciuki i bardzo Cię prosze napisz jak to się odbywa.
Niedługo i mnie to czeka!
 
Mycha
to pięknie,że z dzidzią ok ;)
zastanawiam się jednak czym się różni takie badanie usg mojego lekarza do tego na którym byłaś,ponieważ mój lekarz prawie na każdej wizycie mierzy obwód główki,kości uda,tułów i takie tam różne,czy to jest "prawie" to samo?
pokazuje też czy są komory serduszka,jak przebiega jego praca.
hmn.... no cóż podobnie,ale może to nie to samo.
Pozdrawiam ;D
 
Już wróciłam ale z dokładnym opisem poczekam do jutra, dzis tylko w skrócie.
Wszystko w porzadku. Dzidzia cała i zdrowa. Usg dopochwowe i brzuszne. Wszystkie pomiary w normie. Wielkosć dzidzi wskazuje na tydzień do przodu ale wiem że to nie mozliwe. Lekarz stwierdziła ze to poobserwujemy. Koszt: 505 zł.
 
reklama
No to pięknie Cleo
A ja jeszcze mam tydzień czekania do takiej zwyklej wizyty :(
Tak się cieszę,że U Was koleżanki wszystko ok:)
 
Do góry