reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Ja jeszcze do siebie nie doszłam . Mogłam wręcz uwierzyć ,że to serduszko. Kilka razy pytałam czy na pewno to serce bije. Schowało się za łożyskiem i się śmiało z mamy 😅 a co tam. Zrobię mamie psikusa . Mąż stwierdził od razu,że to po nim ma. Tak.tak. on też potrafi napędzic mi niezłego strachu swoimi żartami . Lekarz żeby udowodnić mi ,że żyje przestał ruszać głowicą USG a ono sobie pięknie pływało . Patrząc na zdjęcie faktycznie jest odwrócone tak,że może i ciężko było znaleźć serduszko . Bardziej widać główkę niż całą resztę . Ale jestem szczęśliwa jak chyba nigdy. 😍😍😍
 
reklama
Ja jeszcze do siebie nie doszłam . Mogłam wręcz uwierzyć ,że to serduszko. Kilka razy pytałam czy na pewno to serce bije. Schowało się za łożyskiem i się śmiało z mamy 😅 a co tam. Zrobię mamie psikusa . Mąż stwierdził od razu,że to po nim ma. Tak.tak. on też potrafi napędzic mi niezłego strachu swoimi żartami . Lekarz żeby udowodnić mi ,że żyje przestał ruszać głowicą USG a ono sobie pięknie pływało . Patrząc na zdjęcie faktycznie jest odwrócone tak,że może i ciężko było znaleźć serduszko . Bardziej widać główkę niż całą resztę . Ale jestem szczęśliwa jak chyba nigdy. 😍😍😍
piekna ta euforia po wizycie 😃😃
 
Dzień dobry

To Wam spłatam psikusa - ja już po prenatalnych :D
I uwaga - wg prenatalnych i tego co ja wiem, to u mnie dziś 11+5 i termin porodu na 3 stycznia 🤣

Prenatalne bardzo dobrze, wiek 36 lat i ryzyka niskie :) JAKA ULGA!!!

Edit: dorzucam Wam wyniki, abyście wiedziały, co i jak :)
wow , ale słodziak :)
 
Dzień dobry

To Wam spłatam psikusa - ja już po prenatalnych :D
I uwaga - wg prenatalnych i tego co ja wiem, to u mnie dziś 11+5 i termin porodu na 3 stycznia 🤣

Prenatalne bardzo dobrze, wiek 36 lat i ryzyka niskie :) JAKA ULGA!!!

Edit: dorzucam Wam wyniki, abyście wiedziały, co i jak :)
Gratuluję prawidłowych wyników 💜🤩 wspaniale! Można odetchnąć z ulgą 🙃
 
Ja już po wizycie, wszystko w porządku, maleństwo rośnie, ma już prawie 3cm 😁 serduszko bije poprawnie, krwiaczek jeszcze jest ale niewielki.
Dostałam skierowanie na badania prenatalne, właśnie będę się umawiać.
Duohaston, Cyclonamine i Magnez bez zmian, jeszcze za wczesnie na zmniejszanie dawki.
Jestem w końcu spokojna 😍
 

Załączniki

  • IMG_4613.jpeg
    IMG_4613.jpeg
    933,3 KB · Wyświetleń: 64
reklama
Przy okazji zakładania książeczki ciąży dostałam materiały odnośnie bankowania komórek macierzystych z krwi pępowinowej, co o tym myślicie?
 
Do góry