reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
Ja sie teraz wkurzylam troche. Bralismy teraz kredyt bo kupilismy dom i bylo jezdzenia i zalatwiania bla bla. Ostatnio dzwonila z banku nasza kobitka ze musimy znowu bo jakiegos podpisu brakowalo. Wszystko zalatwione, kredyt uruchomiony a dzisiaj do mojego napisala sms ze musi sie z nim spotkac na 5 min i moze byc sam beze mnie. Zamurowalo mnie haha czego ona chce od mojego chlopa 😂 tak skonstruowala tego smsa ze az mam chec do niej zadzwonic 😂
Hahahah laski jakie wy jesteście bojowo nastawione 😅 pewnie kobiecie chodziło o to żeby nie angażować wszystkich na ostatnią chwilę kiedy nie ma takiej potrzeby 😅
 
Hahahah laski jakie wy jesteście bojowo nastawione 😅 pewnie kobiecie chodziło o to żeby nie angażować wszystkich na ostatnią chwilę kiedy nie ma takiej potrzeby 😅
Haha Msszczotka łagodniej podchodzisz do sprawy 😂😂

U mnie ostatnio ciapata się oglądała za moim mężem (On ma ciemną karnację więc jest taki w ich stylu) jak to komicznie wyglądało, Mąż szedł przede mną a ja musiałam przystanąć trzymając psa więc odszedł parę metrów w przód, nagle patrzę że przygląda mu się Arabka, nie mogła oderwać wzroku, minął ja a ta dalej za nim wzrokiem wodzi, dobrze że się w swoich szatach nie zaplątała 😂😂 Małżonek w końcu się odwrócił i popatrzył gdzie jesteśmy, powiodła za nim wzrokiem, jak natrafiła na mnie i chyba moją minę to szybko głowa w dół i liczyła kamyczki pod nogami 😂😂😂
 
Ale wam powiem, ze tu nie ma sie co smiac haha. Niektore baby sa takie perfidne, ze jeszcze sie ciesza jak my sie wkurzamy i dążą do celu. Ja mialam ostatnio sytuacje wsrod znajomych .. slub w sierpniu mial byc teraz. Zaproszenia rozdane . A tu sie okazuje ze gosciu ma nowa pania starsza z dziecmi .. bo go tak omotala ***** 🙄
 
reklama
Do góry