reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
Ja pier.. musze sie podzielić z wami dzisiejszym hitem ... dziewczyny te co biorą tabletki na wymioty słuchajcie wczoraj nie wzielam na wieczór bo się dobrze czułam wstalam rano nawet zjadłam kanapkę pojechałam do biedronki tam niedobrze mi się zrobiło 🙈myślałam że nie wyrobię i uwaga nie wyrobiłam 😣narzygalam sobie w samochodzie i to prowadzac nie mając możliwości nigdzie stanąć masakra i to sama żółcią z woda jestem dziś mega wkur... Już ta ciaza i sytuacja 😈
 
mam prawo wyrazić swoje zdanie i nikogo tym nie krzywdzę . Wskazałam kilka książek w ramach ciekawości , nie jestem usztywniona i to ze 18 lat temu wbijano nam na uczelniach że rodźmy się z białą niezapisaną kartą to nie znaczy że nie można mieć innego punktu widzenia . W kwestii nienaturalnego porodu to może warto porozmawiać z położna albo psychiatra czy cesarka na życzenie jest lepszym rozwiązanie niż poród naturalny . Ja nie będę szukać na siłę żadnych artykułów żeby komuś coś udowadniać więc wyluzuj trochę . Mam prawo myśleć i wyrażać swoje zdanie . Jak dziewczyny wracają od ginekologa z jakąś informacją albo rozmawiamy na temat badań typu nifty to nikt nie żąda badań naukowych WHO . Cesarka na życzenie jest krzywdząca zarówno dla matki jak i dziecka i każdy medyk Ci to powie i zdania nie zmienię , wie prosze nie narzucaj swojego zdania i nie pisz do mnie w trybie rozkazującym , bo nic Ci nie muszę pokazywać .
Jeśli ktoś nie słyszał o Totalnej Biologii to nie ma sensu tłumaczyć.Szkoda nerwów 🙂
 
Ja pier.. musze sie podzielić z wami dzisiejszym hitem ... dziewczyny te co biorą tabletki na wymioty słuchajcie wczoraj nie wzielam na wieczór bo się dobrze czułam wstalam rano nawet zjadłam kanapkę pojechałam do biedronki tam niedobrze mi się zrobiło 🙈myślałam że nie wyrobię i uwaga nie wyrobiłam 😣narzygalam sobie w samochodzie i to prowadzac nie mając możliwości nigdzie stanąć masakra i to sama żółcią z woda jestem dziś mega wkur... Już ta ciaza i sytuacja 😈
Madziulek współczuję! Na pewno masakryczne uczucie i bezsilność, nauczka dla nas wszystkich że reklamówka zawsze powinna być pod ręką
 
Ja pier.. musze sie podzielić z wami dzisiejszym hitem ... dziewczyny te co biorą tabletki na wymioty słuchajcie wczoraj nie wzielam na wieczór bo się dobrze czułam wstalam rano nawet zjadłam kanapkę pojechałam do biedronki tam niedobrze mi się zrobiło 🙈myślałam że nie wyrobię i uwaga nie wyrobiłam 😣narzygalam sobie w samochodzie i to prowadzac nie mając możliwości nigdzie stanąć masakra i to sama żółcią z woda jestem dziś mega wkur... Już ta ciaza i sytuacja 😈
to Madziulek 169 miałaś dzisiaj bardzo wylewny poranek 😅będzie co wspominać ☺️ściskam Cię mocno i oby już nie było podobnych sytuacji
 
Ja pier.. musze sie podzielić z wami dzisiejszym hitem ... dziewczyny te co biorą tabletki na wymioty słuchajcie wczoraj nie wzielam na wieczór bo się dobrze czułam wstalam rano nawet zjadłam kanapkę pojechałam do biedronki tam niedobrze mi się zrobiło 🙈myślałam że nie wyrobię i uwaga nie wyrobiłam 😣narzygalam sobie w samochodzie i to prowadzac nie mając możliwości nigdzie stanąć masakra i to sama żółcią z woda jestem dziś mega wkur... Już ta ciaza i sytuacja 😈
Te tabletki trzeba odstawiać stopniowo
Nie wiem jaką miałaś dawkę ale ja np mam dwie na noc to żeby odstawić musiałabym brać jedną na noc

Ja ostatnio osobiście zastanawiałam się jak jest mi niedobrze w sklepie to co zrobię jak zwymiotuję i uznałam że olewam temat najwyżej powiem że źle się poczułam i posprzątam albo zapłacę za sprzątanie - to jest tak totalnie niezależne od nas
Na szczęście nic ci się nie stało chociaż inni prowadzący jeśli to widzieli to mogli być zdziwieni

Też mnie te mdłości już mega irytują - zauważyłam że te tabletki przestają działać ok 22:00 i wczoraj byłam na evencie i było jedzenie na początku spoko okey a pod koniec jejku jak mi śmierdziało 🙄😁
 
Te tabletki trzeba odstawiać stopniowo
Nie wiem jaką miałaś dawkę ale ja np mam dwie na noc to żeby odstawić musiałabym brać jedną na noc

Ja ostatnio osobiście zastanawiałam się jak jest mi niedobrze w sklepie to co zrobię jak zwymiotuję i uznałam że olewam temat najwyżej powiem że źle się poczułam i posprzątam albo zapłacę za sprzątanie - to jest tak totalnie niezależne od nas
Na szczęście nic ci się nie stało chociaż inni prowadzący jeśli to widzieli to mogli być zdziwieni

Też mnie te mdłości już mega irytują - zauważyłam że te tabletki przestają działać ok 22:00 i wczoraj byłam na evencie i było jedzenie na początku spoko okey a pod koniec jejku jak mi śmierdziało 🙄😁
Mi powiedział lekarz że nie mam przesadzać jak mocno mnie nie mdli to nie brać więcej nic jedna na wieczór No to stwierdziłam że skoro nie rzygam to jedna wystarczy jak mnie zemdli to przecież przeżyje no a wczoraj sie położyłam i zapomniałam o tabletce nawet i dziś wstalam z efektem rzyganka najlepsze że kanapkę zjadłam i jej nie oddalam tylko jakas żółc z woda gorzkie to było jak cholera 🙈prowadzac że tak powiem zrzucałam wszytsko do ala schowka pod podłokietnikiem ale to i taa chuja dało bo obrygzagalm wszystko dookoła dobrze ze mam karchera piorącego tapicerkę bo bym miała szorowania co nie miarą.. odnośnie. Sklepu to juz też mowie boze tyle ludzi wyjść czy nie wyjść a jak nie dobiegnę to ciul wejdę na zaplecze im narzygam i posprzątam bo co zrobie... chwilowo przeszlo skasowałam co mialam weszlam do samochodu. I przy wyjeździe znowu zemdlilo mysllam ze i tym razem dowiozę. Ale niestety. Poszło jak jakie egzorcyzmy 🙄🙈
 
Az strach z domu wyjsc zeby sie czlowiekowi nie ulało .. ja w miesnym dzisiaj musialam odpuscic niestety zakupy :( a jesli chodzi o sny.. ja mialam najglupszy sen w swoim zyciu .. tak wczoraj gadalysmy o tych cesarkach ze weszlo mi to na glowe i to konkretnie😂 snilo mi sie, ze mialam ta cesarke wszysfko pieknie ladnie, przyszla polozna na pionizacje, wstalam, zakrecilo mi sie w glowie i sie przewrocilam i cale szwy mi poszly i wszystko ze srodka wypadlo :o przepraszam jesli kogos obrzydzilam 😂 ale nie moge uwierzyc, ze przysnilo mi sie cos tak okropnego :o
 
Madziulek współczuję! Na pewno masakryczne uczucie i bezsilność, nauczka dla nas wszystkich że reklamówka zawsze powinna być pod ręką
Zawsze mialam ale wykorzystałam poprzednio bo był zrzut po frytkch z maka i tak sobie myślę w tej biedronce boze ciekawe czy ja w samochodzie mam reklamówkę No i się zdziwiłam bo nie mialam więcej 🙈
 
reklama
Mi powiedział lekarz że nie mam przesadzać jak mocno mnie nie mdli to nie brać więcej nic jedna na wieczór No to stwierdziłam że skoro nie rzygam to jedna wystarczy jak mnie zemdli to przecież przeżyje no a wczoraj sie położyłam i zapomniałam o tabletce nawet i dziś wstalam z efektem rzyganka najlepsze że kanapkę zjadłam i jej nie oddalam tylko jakas żółc z woda gorzkie to było jak cholera 🙈prowadzac że tak powiem zrzucałam wszytsko do ala schowka pod podłokietnikiem ale to i taa chuja dało bo obrygzagalm wszystko dookoła dobrze ze mam karchera piorącego tapicerkę bo bym miała szorowania co nie miarą.. odnośnie. Sklepu to juz też mowie boze tyle ludzi wyjść czy nie wyjść a jak nie dobiegnę to ciul wejdę na zaplecze im narzygam i posprzątam bo co zrobie... chwilowo przeszlo skasowałam co mialam weszlam do samochodu. I przy wyjeździe znowu zemdlilo mysllam ze i tym razem dowiozę. Ale niestety. Poszło jak jakie egzorcyzmy 🙄🙈
No mnie trochę ostatnio mdliło i tak dwa tygodnie leżały ale w tym tygodniu już mega mnie mdliło to zaczęłam je brać
Ale mam w przyszłym tygodniu wizytę u doktor to zapytam się jej jak dalej żyć 😁

Odnośnie żółci - ja też jakoś we wtorek rano "wymiotowałam" ale wodą 😁
Też właśnie mam dziwnie bo czasami mam taki odruch wymiotny ale nic mi się nie odbija i nie idzie za tym pokarm
Ja odnośnie wymiotowania jestem znieczulona bo pływam po morzu i to dużo pływałam po Bałtyku a tam choroba morska to standard i różne rzeczy się widziało 😁
 
Do góry