reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
To chyba będzie dziewczyna jakby patrzeć na zabobony po twoim jedzonku 🙊😅😅ja z córką jadłam na masę owoce porostu cos soczystego musiało być napoije o smaku mango i w kazdej postaci mango mieszalam jak ty. Truskawkę mango gruszkę jabłko czasem z jogurtem i musli zasypywalam i mega mnie ciągło na ni to kwasne ni to słodkie dodatkowo mc Donald smakował mi wyśmienicie węglowodany w każdej postaci u cb są to chipsy więc bardzo podobnie jak ja mialam w poprzedniej ciazy 🙊
no mieszanki owocow kocham po prostu, wrzucam wszystko 😃 i zagryzam slodkim 😂 byloby fajnie jakby sie sprawdzilo 😃😃😃
 
no mieszanki owocow kocham po prostu, wrzucam wszystko 😃 i zagryzam slodkim 😂 byloby fajnie jakby sie sprawdzilo 😃😃😃
Jak marzysz o dziewczynce to życzę Ci tego 🤩 ale jeżeli chodzi o jedzenie to niestety to nie ma nic wspólnego z płcią porostu dana ciaza ma zapotrzebowanie na dane witaminy , składniki i do tego wtedy nas ciągnie wcześniej nie było internetow I tyłu badań naukowych kiedyś opierali się na tzw zabobonach co danej kobiecie dolegało dopisywali do tego płeć i tak zostało do czasów współczesnych bo jak moje dziecko pierwsze rodziłam to też w to wierzyłam 🙊później zaczęłam się bardziej zagłębiać ze to jednak są nieprawdziwe diagnozy wyssane z palca 🙊😅 np to z ehqk się rzyga to będzie dziewczyna a jak się nie ma mdlosci to będzie chłopiec 😅🤣🤣
 
A tak wgl jak wasze brzuszki pozaokraglaly się już ? u mnie koniec 11 tygodnia jeszcze płasko a to 3cia ciaza I tym razem w krótkim odstępie myślałam że będzie szybciej widać ale u mnie wychodzi ze to genetyczne i brzuch wyskoczy mi w okolicy 7 miesiąca 😅
 
Ale się dzisiaj źle czuje ciągle doskwierają mi mdlosci zastanawiam się nad tabletka czy już wziąć czy odpuścić całkowicie a może jutro juz będzie lepiej jak dzis przezyje caly dzien bez tabletki ...
 
A tak wgl jak wasze brzuszki pozaokraglaly się już ? u mnie koniec 11 tygodnia jeszcze płasko a to 3cia ciaza I tym razem w krótkim odstępie myślałam że będzie szybciej widać ale u mnie wychodzi ze to genetyczne i brzuch wyskoczy mi w okolicy 7 miesiąca 😅
Ja mam tendencję ogółem do tycia na brzuchu
Nawet jak kiedyś mega schudłam to miałam fałdkę
Więc brzuszek jako taki mam mimo wszystko a jak już nie trenuje to w ogóle
Więc trudno określić czy brzuch mam przez ciążę spożywczą czy ciążę ginekologiczną 😁
jakoś niezbyt się przejmuje 😁
 
Ja mam tendencję ogółem do tycia na brzuchu
Nawet jak kiedyś mega schudłam to miałam fałdkę
Więc brzuszek jako taki mam mimo wszystko a jak już nie trenuje to w ogóle
Więc trudno określić czy brzuch mam przez ciążę spożywczą czy ciążę ginekologiczną 😁
jakoś niezbyt się przejmuje 😁
To pewnie trochę spożywcza bo ciążowa to taki bardziej twardawy okrągły brzuszek się robi ;) u mnie gdybym nie powiedziała to narazie nic a nic nie widać płasko No może trochę jakby mnie wzięło po jedzeniu ale póki co na ciążę to nie wygląda 😅
 
A tak wgl jak wasze brzuszki pozaokraglaly się już ? u mnie koniec 11 tygodnia jeszcze płasko a to 3cia ciaza I tym razem w krótkim odstępie myślałam że będzie szybciej widać ale u mnie wychodzi ze to genetyczne i brzuch wyskoczy mi w okolicy 7 miesiąca 😅
no to u mnie widać mimo że ważę 53 kg to mam już zaokrąglony, chociaż moja siostra mówi że ma taki po obiedzie 🤣
 
reklama
Do góry