reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

czyli jesteśmy dokładnie w tym samym czasie :D


też psychicznie czuję się podle bo się po prostu boję. Niby wczoraj cudownie, bo jest echo serduszka, ale jest tyle historii bez happy endu, że się ciąża przestała rozwijać, serduszko przestało bić....

Będę się naprawdę cieszyć w grudniu/styczniu jak utulę w ramionach tego Kropeczka <3
😻

Będzie dobrze musimy tak sobie cały czas powtarzać i w to głęboko wierzyć 🙏😍🍀✊
 
reklama
A tak z waszego doświadczenia jak radzicie sobie z zastrzykami? Ja dzień drugi i za każdym razem to katorga bo aż mi ciemno przed oczami a gdzie tam jeszcze do końca 😂 na widok igły i krwi mdleje a jak mam sama sobie mam to wbijać to dramat 😢🫣
 
To czujemy dokładnie to samo, u mnie też czwarta i bez dzieci😢 4 czerwca mam wizyty i niby mam się nie stresować do tego czasu ale jutro powtórka bety i znowu będą emocje ❤️🫣
tez mam jutro powtorke bety .. i teraz stres zeby uroslo jak trzeba .. potem stres zeby bylo serce.. potem zeby nie przestalo bic .. ile my kobiety musimy zniesc .. ale czuje ze to nasz czas ! 🥰
 
A tak z waszego doświadczenia jak radzicie sobie z zastrzykami? Ja dzień drugi i za każdym razem to katorga bo aż mi ciemno przed oczami a gdzie tam jeszcze do końca 😂 na widok igły i krwi mdleje a jak mam sama sobie mam to wbijać to dramat 😢🫣
ja jestem na clexane i lece juz jak automat 😃 od trzech miesiecy z przerwa na miesiaczke. W koncu udalo się nie robic ich bez celu 💪 ale pierwsze strzaly to mialam ogromne since i krwiaki. Teraz juz nie. Robie je bardzo powoli :)
 
Ja powtarzałam dziś betę - przyrost o 122% w ciągu 48h. Nieśmiało pozwalam sobie na minimalną radość. Jutro mam wizytę, może będzie widać kropka 🙂 wiem że trochę za wcześnie na wizytę ale przy endometriozie chce się upewnić że zagnieżdżenie nastąpiło w macicy. Według OM 4 tyg 4 dzień dzis.
 
reklama
Do góry