reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

hej dziewczyny,

ja to mam dzisiaj wisielczy humor
już wszystko mi się kojarzy z mdłościami i złym samopoczuciem, nie pamiętam kiedy ostatnio jakoś dobrze się czułam
mam nadzieję że to za jakiś czas się zmieni :)

udanego wizytowania :)
Ja cie pociesze już dzisiaj też zaliczyłam Poranne wymioty po śniadaniu 🥺który jesteś tydzień ? Wyczytałam że skok hormonu najgorszy jest między 8. A 12 tygodniem ja jestem w 12 i faktycznie jest nieciekawie zauwazylam ze co drugi dzień mam gorszy sobota wymiotowałam wczoraj przetrwałam dzisiaj od rana. Był zrzut. Narazie spokoj ale pusty żołądek ciekawe czy jak znowu coś zjem to czy czasem nie oddam 🤢 ale to nie znaczy że jestem w 12 tygodniu to za tydzień mi przejdzie w poprzedniej ciąży zdążyło ni się jeszcze w 14 wymiotowac liczę dni i tygodnie aby już był ten 20 tydzień i ten blogi czas dla mnie ...
 
reklama
Ja cie pociesze już dzisiaj też zaliczyłam Poranne wymioty po śniadaniu 🥺który jesteś tydzień ? Wyczytałam że skok hormonu najgorszy jest między 8. A 12 tygodniem ja jestem w 12 i faktycznie jest nieciekawie zauwazylam ze co drugi dzień mam gorszy sobota wymiotowałam wczoraj przetrwałam dzisiaj od rana. Był zrzut. Narazie spokoj ale pusty żołądek ciekawe czy jak znowu coś zjem to czy czasem nie oddam 🤢 ale to nie znaczy że jestem w 12 tygodniu to za tydzień mi przejdzie w poprzedniej ciąży zdążyło ni się jeszcze w 14 wymiotowac liczę dni i tygodnie aby już był ten 20 tydzień i ten blogi czas dla mnie ...
strasznie współczuję Wam, że wymiotujecie 😢 dla mnie ten 1 trymestr jest naprawdę łaskawy 😳
 
Ja cie pociesze już dzisiaj też zaliczyłam Poranne wymioty po śniadaniu 🥺który jesteś tydzień ? Wyczytałam że skok hormonu najgorszy jest między 8. A 12 tygodniem ja jestem w 12 i faktycznie jest nieciekawie zauwazylam ze co drugi dzień mam gorszy sobota wymiotowałam wczoraj przetrwałam dzisiaj od rana. Był zrzut. Narazie spokoj ale pusty żołądek ciekawe czy jak znowu coś zjem to czy czasem nie oddam 🤢 ale to nie znaczy że jestem w 12 tygodniu to za tydzień mi przejdzie w poprzedniej ciąży zdążyło ni się jeszcze w 14 wymiotowac liczę dni i tygodnie aby już był ten 20 tydzień i ten blogi czas dla mnie ...
ja nie wiedziałam czy dowiozę córkę do przedszkola... zresztą dużo wymiotuje i powiedziałam że to przez gluten ale moja 6 latka jest na tyle bystra że ostatnio chciala zostać w domu i mówiła że ja zaraziłam
 
Pamiętajcie tylko, że zdecydowana większość fotelików w zestawach z wózkiem nie spełnia standardów bezpieczeństwa 😔 jest fajna strona z naprawdę tanimi rzeczami do wyprawki Link do: Babymam pościel dziecięca do łóżeczka 120x90 2el
Mam od nich trochę rzeczy i naprawdę są spoko 🙂.
Wózki używane gorąco polecam ze strony na Facebooku "Wózki jak ze snu", po serwisie, w świetnym stanie, pachnące, czyściutkie 😍 można dorwać w zestawie z fotelikiem na ISOFIX. Ja brałam wózek i fotelik od tej babeczki, jestem mega zadowolona (używam już prawie 2 lata)
ja bym się jednak bała kupić używany fotelik, nie wiadomo czy nie brał udziału w stłuczce. Foteliki z zestawu 3w1 to faktycznie często antymandaty. Używany wózek spoko, ale w fotelik bym zainwestowała. W Polsce macie sklepy 8* i tam przynajmniej dobiorą odpowiednio do auta.
 
Ja cie pociesze już dzisiaj też zaliczyłam Poranne wymioty po śniadaniu 🥺który jesteś tydzień ? Wyczytałam że skok hormonu najgorszy jest między 8. A 12 tygodniem ja jestem w 12 i faktycznie jest nieciekawie zauwazylam ze co drugi dzień mam gorszy sobota wymiotowałam wczoraj przetrwałam dzisiaj od rana. Był zrzut. Narazie spokoj ale pusty żołądek ciekawe czy jak znowu coś zjem to czy czasem nie oddam 🤢 ale to nie znaczy że jestem w 12 tygodniu to za tydzień mi przejdzie w poprzedniej ciąży zdążyło ni się jeszcze w 14 wymiotowac liczę dni i tygodnie aby już był ten 20 tydzień i ten blogi czas dla mnie ...
wiesz co ja nie wymiotuję ale każdy zapach mnie irytuje
mój ulubiony płyn do płukania tkanin bleee
mydło w kuchni które mi się bardzo podobało bleee
ja mam taki odruch wymiotny ale nie wymiotuję
cała przestrzeń w okół mnie kojarzy mi się z nudnościami
jejku nie pocieszyłaś mnie :) ja jestem 10+1 więc do 12 jeszcze długa droga
woda mi nie smakuje :)
 
U mnie bez wymiotów, ale mdłości męczą, choć kilka dni było lepszych i myślałam, że to już idzie ku lepszemu. A jednak nieee, jak nie okropny ból głowy, to żołądka i mdłości, tak cały czas coś 🥴🥴🥴
Czekam z niecierpliwością na prenatalne 1.07. Boję się czy wszystko ok u Żelka 🫣🫣
Też tak miałam z tydzień temu było lepiej i się cieszyłam jak dziecko że już koniec a tutaj bang
😁
Jeszcze przed snem muszę coś jeść w łóżku jak leżę jakieś jabłko lub banana bo mnie mdli
 
Już po, jest serduszko! Cudownie było uslyszec jego bicie. Uff uff uff. Kolejną wizytą za 3 tyg, i wtedy mamy założyć kartę ciąży. Łączę się w bólu z dziewczynami z mdłościami, u mnie bez wymiotów ale non stop muli mnie na żołądku i wszystko stoi w gardle. Spokojnego tygodnia dla nas wszystkich 😊
 
reklama
Też tak miałam z tydzień temu było lepiej i się cieszyłam jak dziecko że już koniec a tutaj bang
😁
Jeszcze przed snem muszę coś jeść w łóżku jak leżę jakieś jabłko lub banana bo mnie mdli
wczoraj starego budziłam , bo o 24:00 czytając książkę w łóżku naszła mnie taka ochota na kalarepkę , że musiałam ….🫣i przez 10 minut chrupałam mu w łóżku tak , że się obudził 🫢🥲
 
Do góry