reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
A u mnie całkiem okej, nawet udało się wyjść na spacer i rano też te mdłości już jakoś minęły na szczęście. Zrobienie obiadu jest męczące bardziej fizycznie, ale wszystko po prostu powoli i jakoś idzie. Jutro wizyta, mam nadzieję, że wszystko ok, nie mogę się doczekać. 😅
Chyba w tym tygodniu będą tu pierwsze USG genetyczne, dobrze kojarzę? 😀
Ja mam prenatalne w środę, ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie. Niby będzie 11+0 więc 12 tydzień, ale jeden lekarz mówi, że za wcześnie, inny że dobry termin. Najwyżej mnie odprawi z kwitkiem. 🤷‍♀️ Nie ma w medicover innych terminów na czerwiec :/
Za to mam skierowanie do Poradni Badań Prenatalnych i mam 26.06 więc będzie już bezpieczniej z terminem.
 
A u mnie całkiem okej, nawet udało się wyjść na spacer i rano też te mdłości już jakoś minęły na szczęście. Zrobienie obiadu jest męczące bardziej fizycznie, ale wszystko po prostu powoli i jakoś idzie. Jutro wizyta, mam nadzieję, że wszystko ok, nie mogę się doczekać. 😅
Chyba w tym tygodniu będą tu pierwsze USG genetyczne, dobrze kojarzę? 😀
Ja dopiero na początku lipca. I im bliżej,tym większy stres.
 
Ja, Wrocław, a dokładniej miejscowość przy Wrocławiu, gmina Długołęka 😍😁
oooo 😃 ciagle mi wyskakuje gosciu z wyprawkami dla bobasow i ma tak zajebiste wyprawki.. wysyla poczta i ma sklep stacjonarny w olesnicy na 3maja. Za 3.800 ma w zestawie wozek, nosidelko, lozeczko i mase rzeczy, lacznie 50elementow 😃 i sie zastanawialam czy sobie wycieczki tam nie zrobie 😂😂 ale to jeszcze 😂
 
Też dzisiaj mam taki tryb
Wzięłam wczoraj leki na te mdłości ale dzisiaj jakoś tak bardziej je czuję i jest mi niedobrze
Strasznie denerwują mnie ciężarne na Instagramie takie szczęśliwe zadowolone , biegające 😁 a ja wegetuję
Ogółem jak cokolwiek zjem to taki mi brzuch wywala że masakra 😁
Już taka zmęczona jestem tym stanem 😁
Łącze swie w bólach 😅 żyje dziewczęta od rana na nogach córkę z obozu odebrać i wyjazd z rodzina na taty urodziny. Obiadek dostałam pod nos i powiem wam że u kogoś. Lepiej smakuje nawet zjadłam dwa posiłki rosół i drugie danie wybrałam ziemniaki na pół z mężem devolay po 2 godzinach wepchnelam torta bezowego i jeden kawalek jabłecznika mamy ale był pyszny dawno nie jadłam takiego. Mokrego kruchego uwielbiam takie 🤩🙊🙊 dobra passa mnie opuściła gdy wrocilam do domu znowu źle samopoczucie eh chyba ten dom. Zła energię na mnie wywiera z tymi mdlosciami ..
 
reklama
oooo 😃 ciagle mi wyskakuje gosciu z wyprawkami dla bobasow i ma tak zajebiste wyprawki.. wysyla poczta i ma sklep stacjonarny w olesnicy na 3maja. Za 3.800 ma w zestawie wozek, nosidelko, lozeczko i mase rzeczy, lacznie 50elementow 😃 i sie zastanawialam czy sobie wycieczki tam nie zrobie 😂😂 ale to jeszcze 😂
Poka te ofertę, aż se poczytam :D

Daleko masz do Oleśnicy?
 
Do góry