reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
dobrze, że jutro wizyta
Koniecznie porozmawiaj o tym z lekarzem. Daj znać po wizycie.

Jak tu dziś cicho 🤣
Wiecie co, ja mam dziś totalnie lazy Day. Naprawdę nic i nikomu się nie chce. Wczoraj cały dzień na pełnych obrotach, na biesiadzie byliśmy z Młodym do późnych godzin. To dziś odpoczywamy. Nawet mój wulkan energii dziś leży i mówi "mamo, nie mam siły". Pogoda nas wykończy, u nas jest bardzo niskie ciśnienie :(
I wiecie co sobie włączyłam? The Sims 3. Totalny odjazd, po wielu latach pograć sobie chwilę w taką spokojną grę 😅
 
Koniecznie porozmawiaj o tym z lekarzem. Daj znać po wizycie.

Jak tu dziś cicho 🤣
Wiecie co, ja mam dziś totalnie lazy Day. Naprawdę nic i nikomu się nie chce. Wczoraj cały dzień na pełnych obrotach, na biesiadzie byliśmy z Młodym do późnych godzin. To dziś odpoczywamy. Nawet mój wulkan energii dziś leży i mówi "mamo, nie mam siły". Pogoda nas wykończy, u nas jest bardzo niskie ciśnienie :(
I wiecie co sobie włączyłam? The Sims 3. Totalny odjazd, po wielu latach pograć sobie chwilę w taką spokojną grę 😅
ale mi teraz zrobilas dzien :o tez mam schowane hahaha pozniej sobie odpale 😍 nie gralam kilka lat haha
 
reklama
Do góry