reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
to ja sie podlacze. Mi lekarka pozwolila ale bez szalenstw 😃
Mi kazała prowadzić oszczędny tryb życia bo mam małego krwiaczka - nic wysiłkowego
Zobaczymy na kolejnej wizycie
Już nie robię sobie nadziei , wolę się miło rozczarować 😁
Chociaż ostatnio na instagramie wyświetliła mi się dziewczyna 9 mc i ona na siłownię sobie idzie 😭😭😭😭
Ale chyba ten pierwszy trymestr jest taki newralgiczny stąd takie zapobiegawcze działanie
 
Mi kazała prowadzić oszczędny tryb życia bo mam małego krwiaczka - nic wysiłkowego
Zobaczymy na kolejnej wizycie
Już nie robię sobie nadziei , wolę się miło rozczarować 😁
Chociaż ostatnio na instagramie wyświetliła mi się dziewczyna 9 mc i ona na siłownię sobie idzie 😭😭😭😭
Ale chyba ten pierwszy trymestr jest taki newralgiczny stąd takie zapobiegawcze działanie
Ja nie mogę patrzeć na filmiki z tymi kulturystykami w ciąży podnoszącymi ciężary, bo mi się słabo robi poważnie 😱😱
U mnie prenatalne dopiero 4 lipca po wakacjach 🙂 a jutro wizyta u gina - megaaa stresss oby biło dalej serduszkooo (10+6) 💜🙏🏾
 
Mi kazała prowadzić oszczędny tryb życia bo mam małego krwiaczka - nic wysiłkowego
Zobaczymy na kolejnej wizycie
Już nie robię sobie nadziei , wolę się miło rozczarować 😁
Chociaż ostatnio na instagramie wyświetliła mi się dziewczyna 9 mc i ona na siłownię sobie idzie 😭😭😭😭
Ale chyba ten pierwszy trymestr jest taki newralgiczny stąd takie zapobiegawcze działanie
moja kuzynka w blizniaczej prawie do konca chodzila na silke, jezdzila rowerem.. tancowala na weselu.. az ja kazdy wyzywal od psychicznych bo wczesniejsza ciaze stracila .. ale na szczescie wszystko sie dobrze skonczylo. Ja bym w zyciu tak nie ryzykowala :o
 
malo . 350 hahahha 😂😂😂 Link do: Mega Wyprawka i pelno z nim filmikow na tik toku i dobre opinie ludzi takze to chyba nie jest wałek 😃
Pamiętajcie tylko, że zdecydowana większość fotelików w zestawach z wózkiem nie spełnia standardów bezpieczeństwa 😔 jest fajna strona z naprawdę tanimi rzeczami do wyprawki Link do: Babymam pościel dziecięca do łóżeczka 120x90 2el
Mam od nich trochę rzeczy i naprawdę są spoko 🙂.
Wózki używane gorąco polecam ze strony na Facebooku "Wózki jak ze snu", po serwisie, w świetnym stanie, pachnące, czyściutkie 😍 można dorwać w zestawie z fotelikiem na ISOFIX. Ja brałam wózek i fotelik od tej babeczki, jestem mega zadowolona (używam już prawie 2 lata)
 
Ja mam prenatalne umówione na 5 lipca . W środę idę na badanie kontrolne i chciałam jeszcze podpytać odnośnie testów Sanco , Nifty , bo na poprzedniej wizycie wspominałam lekarzowi to powiedziała żebym poczekała do genetycznych tylko boję się że ze względu na wiek pappa wyjdzie kiepsko 😟 i będę się potem denerwować niepotrzebnie .
Mój też doradził mi czekać na usg i pappe. Przebieram nogami aby robić nifty, ale może faktycznie poczekam na wyniki. Dodatkowe badania można zrobić w każdym terminie. Rozmawiałam też o badaniach ze znajomą która urodziła w wieku 39 i 42. Jej wyszły badania dobrze, też mówiła żeby niepotrzebnie się nie nakręcać ze będzie źle. Wciąż się waham ale skłaniam się ku temu aby poczekać i jak będę miała wyniki, omówić je z moim lekarzem.
 
reklama
Do góry