reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

Też to czytalam powiem ci ze ja nie biorę ich ciągle tylko w krytycznych sytuacjach czyli codziennie na wieczór jedna i gdy mnie jzu przysciska tak w dzień albo mam wyjazd. To biorę druga bo też się boję ze wynik odstawienia będzie z nawiązką
Mi doktor kazała brać dwie na noc
Wczoraj mówię wieczorem dobra zobaczę jak dzisiaj będę się czuła
Ale od rana masakra - może nie mam wymiotów ale ciągle mdłości i efekt wymiotny więc wzięłam jedną bo mam dużo pracy i nie mam czasu na jakieś wegetację 🤪
Zapytam na wizycie jak z odstawieniem :) w razie czego
 
reklama
Chyba że ktoś ma nieregularne miesiączki w sensie raz na pół roku czy na 2 miesiące. To wtedy trzeba wyliczyć z usg potencjalną przybliżona datę ale ona jest mniej więcej liczna przez komputer wtedy ponparametrach dziecka
 
Mi doktor kazała brać dwie na noc
Wczoraj mówię wieczorem dobra zobaczę jak dzisiaj będę się czuła
Ale od rana masakra - może nie mam wymiotów ale ciągle mdłości i efekt wymiotny więc wzięłam jedną bo mam dużo pracy i nie mam czasu na jakieś wegetację 🤪
Zapytam na wizycie jak z odstawieniem :) w razie czego
Mi powiedział że zacząć od jednej na noc jak nie będzie przechodzić to jedna w dzień jedna w południe i jedna na noc więc staram się ograniczać ale właśnie jak sie nie da to biorę liczę na to że poprostu przyjdzie czas że przejdzie bo ja z każdą ciaza do 14 tygodnia mdlosci i wymioty takie glupi organizm nam niestety ... zobaczę jak będzie po 14 tyg tym razem przy tabletkach czy przejdzie czy powróci że zdwojoną siłą 😅
 
No fakt u mnie 8,9i wsumie 10 tydz był to dla mnie krytyczny czas teraz jest lepiej ale jeszcze trzyma mam rzuty z rana wymiotne i na wieczór
 
oki to ja już wszystko wiem
bo jestem 9+4 stąd pewnie ta walka o przetrwanie :D:D:D
No to jest straszne zrozumie to tylko ta kobieta która to przechodzi w ciazy ale gdzieś czytalam ze jest nas większość bo aż 80 proc. Kobiet że tak powiem umiera na mdlosci I wymioty tylko 20 proc jest szczęśliwych kobietek które to nie dotyka 😅
 
Bo ja podałam termin z ostatniej miesiączki ponieważ dziecko rośnie jedne szybciej drugie wolnej i te parametry w. Usg się nie zgadzają z terminem. Porodu potem. Trzeba się sugerować terminem osttaniej miesiączki wiem to z doświadczenia;)
Ale na prenatalnych podobno wyliczają termin z pomiarów dziecka. To Tobie wyliczyli na 2 stycznia, tak?
 
reklama
No to jest straszne zrozumie to tylko ta kobieta która to przechodzi w ciazy ale gdzieś czytalam ze jest nas większość bo aż 80 proc. Kobiet że tak powiem umiera na mdlosci I wymioty tylko 20 proc jest szczęśliwych kobietek które to nie dotyka 😅
To ja jestem w tych 20% i bardzo mi z tym dobrze 😉 jak czytam co Wy przechodzicie to aż mi Was szkoda 😔 oby szybko te dolegliwości Wam minęły dziewczyny ☺️
 
Do góry