reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
czyli skończony 7 tydzień i tak liczą lekarze a rozpoczęłaś 8 tydzień
Jastak mówię skończony 7 jestem w 8 tyg😂
Mnie dziś od rana głowa boli wczoraj poprztykałam się z chłopem wyłam jakby mi ktoś umarł 😂🫣🙈 a dziś schizuje że ten stres mi zaszkodził 🫣
Nic się nie martw ja też 2 tyg temu się poddenerwowalam na maxa chyba nawet tu pisałam, na pewno wszystko ok, tak na nas działają hormony 😘
U mnie dziś 8+2 i również to traktuje jako, że jestem w 9 tygodniu
Byłam rano w sklepie i nie mogłam się powstrzymać wzięłam mleko UHT i płatki cookie crisp (przed ciążą praktycznie nie jadałam słodyczy) tak mi smakowało, że się zachwycałam jak szalona 😂
 
Ja to znowu dziewczyny nie potrafię wyluzować, strasznie się martwię, stresuje mnie każdy najmniejszy ból brzucha. W środę po pracy strasznie bolał mnie brzuch i później tylko leżałam... mam na pokładzie córkę która ma 5 lat i muszę za nią nadążyć ☺️ w poniedziałek wizyta. W kwietniu byłam na kontroli po poronieniu samoistnym w 7 tygodniu i lekarz powiedział, że możemy zacząć starania ale żeby nie nastawiać się że od razu się uda, a jednak się udało
 
Ja to znowu dziewczyny nie potrafię wyluzować, strasznie się martwię, stresuje mnie każdy najmniejszy ból brzucha. W środę po pracy strasznie bolał mnie brzuch i później tylko leżałam... mam na pokładzie córkę która ma 5 lat i muszę za nią nadążyć ☺️ w poniedziałek wizyta. W kwietniu byłam na kontroli po poronieniu samoistnym w 7 tygodniu i lekarz powiedział, że możemy zacząć starania ale żeby nie nastawiać się że od razu się uda, a jednak się udało
troche slabe, ze lekarz od razu taki pesymistyczny. Na szczescie się udalo :) brzuch zawsze bedzie dawac o sobie znac bo wszystko się nam rozciaga :) tez czasami jak sie narobie w pracy to odczuwam to wieczorem.. puchna mi nogi juz :o i musze z kopytkami do gory polezec. A nie wspomne w nocy.. wstaje siusiu kilka razy.. i chodze jak zombie
 
troche slabe, ze lekarz od razu taki pesymistyczny. Na szczescie się udalo :) brzuch zawsze bedzie dawac o sobie znac bo wszystko się nam rozciaga :) tez czasami jak sie narobie w pracy to odczuwam to wieczorem.. puchna mi nogi juz :o i musze z kopytkami do gory polezec. A nie wspomne w nocy.. wstaje siusiu kilka razy.. i chodze jak zombie
myślę, że powiedział tak trochę specjalnie bo o tamtą ciąże staraliśmy się jakieś 3 lata
 
Dziś w nocy wstałam siusiu i wcale ale to wcale nie bolały mnie piersi. Aż zasnąć nie mogłam później 😞 rano trochę pobolewaly...strasznie się teraz boję że coś jest nie tak. Czy miałyście taki nocny zanik? Mam lecieć do lekarza czy odpuścić? Dziś wg usg 7t6d.
 
Dziś w nocy wstałam siusiu i wcale ale to wcale nie bolały mnie piersi. Aż zasnąć nie mogłam później 😞 rano trochę pobolewaly...strasznie się teraz boję że coś jest nie tak. Czy miałyście taki nocny zanik? Mam lecieć do lekarza czy odpuścić? Dziś wg usg 7t6d.
U mnie jest podobnie... Cycki miękkie i bezbolesne jak naleśniki 😟
 
Dziś w nocy wstałam siusiu i wcale ale to wcale nie bolały mnie piersi. Aż zasnąć nie mogłam później 😞 rano trochę pobolewaly...strasznie się teraz boję że coś jest nie tak. Czy miałyście taki nocny zanik? Mam lecieć do lekarza czy odpuścić? Dziś wg usg 7t6d.
w poprzedniej ciąży tak miałam, że były chwile, dni bez bólu, aż w końcu ból piersi całkiem odpuścił, ale nie pamiętam już w którym dokładnie tygodniu.
 
reklama
Do góry