reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2025 👶👶

reklama
Dziewczyny dziś nie mam objawów, piersi są większe, ale nie bolą, brak mdłości i zjadłam obiad bez trudu (8+0). Mam nadzieję, że wszystko ok 😱 wizyte mam w poniedzialek 😳
Dziewczyny dziś nie mam objawów, piersi są większe, ale nie bolą, brak mdłości i zjadłam obiad bez trudu (8+0). Mam nadzieję, że wszystko ok 😱 wizyte mam w poniedzialek 😳
Miałam tak dwa dni przed wizyta u giną i wszystko dobrze się skończyło :) ciesz się chwilą że jest lżej ❤️
 
Dziewczyny byłam na sorze, strasznie rozbolał mnie brzuch, zimne poty, blada jak ściana już mi się przed oczami kręcić zaczęło, zbadał mnie lekarz, z fasolką w porządku ale jest ten niebezpieczny krwiak, zamiast luteiny zalecił Duphaston, no-spe i wit C i oszczędny tryb życia. Bardzo się boję 😭
Bierz leki, leż dużo, pij wodę i myśl pozytywnie. Będzie dobrze.

Ja dzis mam dzień bez większych objawow, za to w nocy mnie bolało - plecy, jakby jajniki i brzuch. Wstałam, wzięłam magnez (lekarz mi wczoraj kazał brać).

Jutro na 7 jadę na badania z krwi, ciekawe ile ampulek mi pobiorą 😅🤣
 
Dziewczyny byłam na sorze, strasznie rozbolał mnie brzuch, zimne poty, blada jak ściana już mi się przed oczami kręcić zaczęło, zbadał mnie lekarz, z fasolką w porządku ale jest ten niebezpieczny krwiak, zamiast luteiny zalecił Duphaston, no-spe i wit C i oszczędny tryb życia. Bardzo się boję 😭
wszystko jest dobrze, spokojnie :) nie stresuj sie na zapas bo mozesz tym zaszkodzic. Wiem, ze latwo sie mowi ale musisz sie wyciszyc i odpoczywac :) a krwiak na wchloniecie potrzebuje troszke czasu
 
Bierz leki, leż dużo, pij wodę i myśl pozytywnie. Będzie dobrze.

Ja dzis mam dzień bez większych objawow, za to w nocy mnie bolało - plecy, jakby jajniki i brzuch. Wstałam, wzięłam magnez (lekarz mi wczoraj kazał brać).

Jutro na 7 jadę na badania z krwi, ciekawe ile ampulek mi pobiorą 😅🤣
mi ostatnio pobrali 7 🫢
 
Ciekawe jaka płeć maluszka 🙂 czy potwierdzi się teoria 🙂 Ja w ciąży z synem wyglądałam cudownie 😂 teraz sama nie wiem, czuję się jak taka kupa 😂😂😂 wyglądam mocno średnio 😂 włosy mi lekcją...z synem miałam tak piękne włosy 🥰 układały się, były gęste ...teraz cóż 🤷

Ja też postrzegam te ciążę inaczej. No, ciekawe... 🤭

Czesc dziewczyny jak wszytsko będzie dobrze to 29 stycznia przywitam 2 dziecko. Będzie mi bardzo miło jeżeli mnie tu przyjmiecie

Hejka :) Czy Ty też OM 20.04? Mi jakoś podobnie termin wychodzi i też drugie, z tym, że u mnie cc, więc pewnie trochę wcześniej będzie cięcie.
 
reklama
Do góry