reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

A ja jestem zla na siebie bo krzyknelam na moje dziecko :( juz po prostu ze zmeczenia on non stop cos chce a ja nie mam sily :(
Ilo nie jesteśmy złymi markami, po prostu nasze dzieci to hnb. Tak sobie to tłumaczę. Właśnie robiłam siku z moim dzieckiem na kolanach bo jak go zostawiłam na sekundę to zaczął tak wyc jakby krzywda sie dziala:(

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Tusia szacun że udało Ci się zrobić fotkę w tej pozycji ;) ja ciągle poluje żeby udowodnić pewnym niedowiarkom że nie przechwalam się że Michał już w pozycji do raczków ale on tylko zobaczy że mam aparat i już po ptakach leży grzecznie na brzuszku ;)

Wczoraj babcia czyli moja matka była z prezentami widziała tatuaż ale nic nie mówiła jestem w szoku ;)
 
Moja mała ma teraz faze na wypinanie jezyka i "pierdzenie" buzią:p
Dałam jej dzisiaj wody, nawet wypiła dwa razy po trochu. Połowa na brodzie ale nie gardziła:)
 
Dziewczyny pytanie mam. Dziś byłam z LEosiem na szczepieniu.pani doktor położyła go na plecach i Zaczęła podciągać za rączki, małemu głowa zostawala odchylona do tylu, nie potrafi jej jeszcze trzymać w jednej linii z tułowiem, a niby powinien. Dostałam skierowanie na rehabilitację w trybie pilnym. Patrzyłam sobie dziś w książce " pierwszy rok życia dziecka" i tam było napisane ze większość dzieci po skończeniu 4 miesiąca nie trzyma tej główki przy podciąganie równo z tułowiem. Jak to jest u Was?
 
Moja lekarka podciaga przy każdej wizycie i trochę była zmartwiona. Jak byliśmy u neurologa to też podciagala. Wcześniej nie trzymał, teraz trzyma już normalnie, glowa mu nie opada ale zaraz kończy 5 miesięcy. Zresztą on się już sam podciaga o brzegi gondoli o cokolwiek uda się mu złapać..[emoji52]

Wysłane z mojego SM-G530FZ przy użyciu Tapatalka
 
No i ja juz nie spie gdzies od godziny, ale i tak super mlody od polnocy do 5 rano spal bez pobudek wiec sukces :)
U nas bylo to sprawdzane, ostatnio jak go brala to siedzial przez chwile :)
 
reklama
To chyba u mnie ignorują to podciąganie. Powinnam sama upomniec sie o to na wizycie?

A mi dziecko i mnie obudzili mąż z teściem bo im sie pogawedek zachciało z rana!:realmad: Ochrzaniłam bo aż mała płakała ale idziemy dalej spac.
 
Do góry