reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Co do ilości mleka mój dwulatek je na raz 210ml a gdzie tam 300ml. Inna sprawa jest taka, że mleko dostarcza ważne mikroelementy których nie ma w warzywach ani owocach np wapń który jest głównym budulcem kości. Dlatego do roku dzieci powinny głównie jeść mleko. Jak starszego odstawialam od piersi w wieku 15 miesięcy pytałam lekarki co i ile razy dziennie w zamian za kp i ona zalecala nam ok 4x dziennie jakiś nabiał a co dopiero 5 miesieczniakowi.

Co do piersi no cóż... U mnie mizeria. Karmię z krótką przerwą na 3ci trymestr ciąży od dwóch lat, do tego duży przyrost wagi w ciąży i piersi az żal patrzeć :(
 
reklama
Dziewczyny a zeby jak sie wyrzynaja to pojedynczo czy parami?:D bo u mojego mlodego na gornej jedynce widac biala kropeczke i sie zastanawiam czy to juz zabek idzie..
 
Różnie z tymi zębami. U nas ostatnio jedynki szły po jednej a potem lawinowo reszta :)
Ilo, najlepszy sposób ma szukanie zębów to łyżeczka od herbaty i delikatnie postukaj w dziąsełko. Jak zadzwoni to masz ząbka [emoji16]
 
Ja się boję co to będzie po karmieniu bo zawsze miałam duże piersi (95G) a po zakończeniu to chyba tylko już flaczki... przeca ja z kredytów nie wyjdę bo marzy mi się plastyka brzucha i zmniejszenie cycuchow :D ach, marzenia...

Dzieciaki padły, my już po obiedzie oglądamy Madzię ;)
 
Pytam bo kurde przeciez ile 3 dni temu bylam u lekarza na szczepieniu i mowie ze maly nad ranem placze i taki marudny a pani doktor od zupek stwierdzila ze zebow nie widac ale patrzyla chyba tylko dol, a ja tak patrze i na gorze widac biala kropke :)
 
Ilo może być różnie, mogą Pojedynczo a mogą nawet po kilka. Tak samo nie ma zasady, które pierwsze. Zazwyczaj najpierw idzie dół, ale bywa że pierwsze wychodzą górne.
 
Ale dzisiaj usłyszałam mądrośc od szwagierki- żebym diete rozszerzała od owocow bo dziecku łatwiej jest je jeśc:D Ona tak robiła bo lekarz jej kazała haha, jak można słuchac takich głupot...
 
reklama
Do góry