reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Ej a wiecie że niektórzy lekarze mówią że dynia pomaga na brzydkie kupki? Co ona takiego ma bo serio nie wiem i pierwszy raz słyszę.
 
Hmmm pierwsze słyszę, ale np pestki dyni poleca się przy odrobaczaniu, więc coś w tym chyba jest ze pomaga oczyszczać organizm. Ja dynię dam jak będzie sezon czyli gdzieś we wrześniu. Wtedy jest najlepsza ;-)
 
To to wiem o dyni. Ale hm no ciekawe ;)

Mi kiedyś lekarka zjeb kazała dawać małemu owoce bo jest za gruby bo przecież cytuję "te Pani mleko to tłuszcz i woda to ja się nie dziwię że w wieku 3m waży 7 kg" myślałam że nakopie do ryja. Stosowne pisemko droga mailową poszło ;)
 
Martusia to zabawne bo jak Dziecko mało waży to też każą dietę rozszerzać, bo pewnie mleko nie wystarcza :p za to marchewką się upasie :p taka logika.
Już Widzę ten wykład jak pójdę z Młodym na Szczepienie. Głodzenie dzieci i te sprawy :p
 
U Was też jakiś nerwowy dzień? Wszyscy dookoła nabuzowani, ja też mam ochotę jebn*ć co drugiej babie w sklepie co mnie łokciem trąca. Wrrr!
 
W mojej przychodni wszystkie te lekarki twierdzą że już dawno powinnam rozszerzac diete małej. Chyba żyją jeszcze w tym utwierdzeniu że po 4. trzeba. Jak widac na doradcow żywienia niemowląt sie nie nadają. Jak chcemy wiedziec wiecej to należałoby iśc do dietetyka albo ufac swojemu rozsądkowi;)
 
reklama
Do góry