reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Oj Tusiaczek ja sie naczytam i glupio pytam :D moj tez caly czas lapy w buzi :p ale stóp do buzi tez jeszcze nie bierze.. jak tak Was czytam co Wasze dzieci wyrabiaja to moj jest jakis do tylu troche ;)
 
Ilo napewno nie jest do tyłu, moja pcha wszystko jak leci do buzi, dzisiaj wypatrzyła puder i chciała sobie go pomemlać, a jaki foch był jak zabrałam...
Co do nóżek to dalej na etapie kolanek, może czasem za łydkę złapie, ale to raz na milion :p
Aaa no i też gada do rąk i zabawek.
 
Ilo, nie jest do tyłu. Mój Wojtek (starszak) do pół roku nic nie robił oprocz jedzenia, spania i zrzędzenia. Po pół roku zaczął się obracać a przed ukończeniem roku chodził [emoji6]
A teraz ma niecałe dwa lata i nie używam już wózka a on nie wie co to znaczy chodzić bo wszędzie biegnie...
A stop do buzi nie dawał w ogóle. Tak jakby pominął ten etap.
 
Faktycznie czytając w internecie co to już dziecko "powinno" robic tylko sie nakrecamy. Niby wiem że mała ma jeszcze czas na obroty i proby siadania ale z drugiej strony jak czytam że dzieci niektorych z was już to robią to zazdrosc jest i sie zastanawiam czy z nią wszystko ok;)
 
reklama
Dziewczyny czy kółkowa chusta jest szybsza i łatwiejsza? Bo mam zwykła i za duzo z nia pieprzenia jak dla mnie i chce na kolka przejsc ale czy to łatwiejsze ??
 
Do góry