reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Zo też miała taki biały nalot, moja mama mówi że nie plesniawki, ja nie wiem bo nigdy nie widziałam ;) przecieralam Wit c przez kilka dni i póki co spokój, miałam kupić aphtin ale tam skład średni

Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka
 
Ilo to już duży chłopczyk i dzielny:) To w tym wieku już nie obowiązuje że przy kp może dłużej nie byc kupy?

Na pleśniawki małej Aphtin i wit. C nic nie pomogło, tylko nystatyna. I one mogą też schodzic, same troche jej sie odrywały.

My dopiero wrociłyśmy od rana. Były zakupy, spacer w parku, w miedzyczasie karmienie na ławce i mała dalej spała;) Widziałyście plenerowe cwiczenia dla matek z wozkami? Ja dzisiaj pierwszy raz spotkałam pod MDK i w parku jak wymachiwały kobitki. Nawet myślałam czy sie nie przyłączyc ale nie potrzebuje bo już nie chce chudnąc;)
 
Askw ja myslalam ze obowiazuje ale widocznie pani doktor twierdzi co innego. Zupki, czopek w ty*ek i takie rozwiazanie :) dzisiaj kolejny raz dalam malemu 10-15 ml rumianku i kupka jest :D nie wiem na ile znowu kwestia przypadku na ile rzeczywiscie pomaga :) tak czy siak chyba powinny byc promowane bardziej naturalne metody radzenia sobie w takich sytuacjach niz czopek i po klopocie
 
reklama
Do góry