reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Zaglądam do Was niemal codziennie a z pytaniem d.pa. Muszę się poprawić.

Przede wszystkim gratuluję wszelkich postępów, turlania, pelzania itd. Zosia tez juz ucieka z przewijaka. Wywala tylek jak do raczkowania ale ręce jeszcze w miejscu, albo samolot robi.

Widziałam tu nowe chusty, jak Wam się nosi? Ja w końcu zabrałam się za konsultacje plecaka z doradcą i w końcu nam wychodzi. Chciałabym nową chustę ale nie chce sprzedać starej... A tu kasa kasa ;) może się wstrzymam i dopiero w nosidlo zainwestuje... Ech nie wiem co zrobić ;p

Inis pisz szybko jakie to konto robi w bolka? Rzadko tam zaglądam i się przerazilam właśnie. Generalnie chciałam je zamknąć z końcem albo, początkiem roku ale mam je podane do świadczeń, zgapilam się przed składaniem wniosków :/





Wysłane z mojego Lenovo A7600-H przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Vivienne też mam takie dylematy chustowe. Dzieci dwójka a u mnie cztery chusty i hop tye. Coś musi odejść.... Ale jakoś nie umiem. Tymczasem szukam krocizny na PP, w jasnych kolorach na lato :p
 
Właśnie ja też bym chciała coś do plecaka idealne, w turkusie albo błękicie najlepiej, bo mam jeszcze krótka ale czerwień. Stary pasiak tylko poszedł do nowego domu, został mi czerwony ocean, tęczowy pasiak ale długi i czarna decha męża. Nie mam co sprzedać

Wysłane z mojego Lenovo A7600-H przy użyciu Tapatalka
 
Ja mam PKO i w sumie nie narzekam.

Beti a do okulisty sama wziełaś skierowanie żeby sprawdzic czy was wysłali?
 
Askw my też byliśmy z Zosia u okulisty, skubana dała sobie wkropic krople a potem przespała całe badanie :D

Wysłane z mojego Lenovo A7600-H przy użyciu Tapatalka
 
Witam witam [emoji4] konto mam w milenium i mam wszystko za 0 zł oby były wypływy , dzis mieliśmy mieć szczepienie ale maz sie pomylił i za tydzień mamy [emoji23] mały juz łapie stopki i jest bardzo z tego zadowolony [emoji23]
 
Ja mam PKO i w sumie nie narzekam.

Beti a do okulisty sama wziełaś skierowanie żeby sprawdzic czy was wysłali?
Sama wzięłam skierowanie. Wszystko chce mu przebadać póki mam czas siedzę w domu no i miał ten problem z oczkami. Teraz jest już ok ale zajrzeć nie zaszkodzi[emoji4]

Vivienne jak to badanie wygląda? Mój dziczek chyba nie będzie taki spolegliwy. Będziemy się szarpac[emoji1]

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Betiboop sama byłam w szoku bo ona w ogóle mało w dzień śpi a co ruszysz to się budzi... A tam wyjątkowo nie, miała 3,5 miesiąca wtedy. Najpierw były kropelki i po 10 minutach powtórka. I potem znowu chwilą przerwy i wchodziłysmy do przyciemnionego pokoju na badanie dna oka , pani miała przyszykowany stolik/przewijak z zabawkami, książeczkami jakby nie spała, a że spała to u mnie na kolanach, najpierw plecami do mojego brzucha, pani podnosila powieki i czymś patrzala, potem w pozycji jak do karmienia i swiecila jakby lusterkiem i tyle Pamiętam. Trwało to kilkanaście minut.

Wysłane z mojego Lenovo A7600-H przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Dziś znów upały się szykują. Już teraz jest 20 stopni w cieniu. Już nawet w sukienkach mi za gorąco :D
 
Do góry