reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Dziewczyny Wasze dzieci tez produkuja tyle sliny ze sie krztusza? Ja normalnie nie moge malego polozyc dluzej na brzuchu, nawet godzine po jedzeniu! bo zaraz odbija mu sie i ulewa... ;/
A i hit dnia: nie moge mlodego ubierac na krotki rekaw bo ma za delikatna skore na ta pogode :) <cyt. moj tesc :D>

To znaczy jak ubierac taką delikatną skore jak bedzie 30 stopni?:D Moja mała też sie bardzo ślini aż jej dzisiaj leciało po szyi:-D Ostatnio zdarza jej sie żygnąc rownież na mnie:p

Ja sterylności za bardzo nie utrzymuje. Materiałowe zabawki tylko piore a plastikowe myje jak upadnie i od czasu do czasu sparze. Ale po tych incydentach z pleśniawkami chyba nie zaszkodzi troche wygotowac.
 
U nas też mnóstwo śliny, czasem się zakrztusi, ale bez dodatkowych sensacji :p

Ja wyparzałam zabawki przed pierwszym użyciem, cholera wie kto się w tym babrał wcześniej... teraz przecieram ręką jak coś spadnie albo o spodnie i dobra... przecież czyste jest... :p

Mała dzisiaj tak mocno śpi, że nawet jej maszyna do szycia za drzwiami nie obudziła :D
 
A u nas dzisiaj wazenie, mierzenie i niestety szczepienie! Mam nadzieje ze bedzie wszystko ok!
Do pozniej Dziewczyny! ;)
 
reklama
Do góry