reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Martusia ja kapie w Emoilum :) od urodzenia do 3 miesiaca kapalam w Oilatum i skora byla super. Po 3 m-cu kupilam zwykly plyn Bamino ale wlasnie mlody zaczal miec sucha skore, wiec kupilam Emolium. Nie wiem czy to dobre czy zle, ale na mlodym sie sprawdza :) ale jezeli jest powazny problem ze skora to pewnie tak jak mowi Tusiaczek nie da rady.. :)
 
reklama
Martusia czemu okrutna? Nie mam zbyt dobrego zdania o tej serii, ale jak Wam pomaga to super. Tylko, że przy atopii lepiej szukać jednak przyczyn i je wykluczyć.
 
Hej dziewczyny :) u nas też żar się leje, zaraz rozbieram mała i do ogródka hmmmm... muszę tylko znaleść gdzieś odrobinę cienia :D
W Oilatum wykąpałam małą może ze 2 razy na początku, jak jej skóra złaziła, ale potem stwierdziłam, że jej to do niczego nie potrzebne, a do tego włosiska miała po tym tak tłuste jakbym ją w czystej oliwie kąpala...
Na zęby jeszcze niczym nie smarowałam, póki co nie ma jakiegoś super marudzenia nie do zniesienia :p
 
Dzięki Tusia zaraz sprawdzę ten link.

Póki co pieję z zachwytu nad moim pięknym kombinezonem :)

No i jak mówiłam nie wiem co to są za zmiany Oli ma łzs więc może to to jest.
 
Mi nie chodzi o to że chce do każdej kąpieli emolium bo mam taki kaprys tylko Michał ma szorstka I sucha skórę nie wiem od czego. Byłam na dietach eliminujacych I nic to nie dało. Zmieniłam proszek na płyn do prania wprowadziłam masło shea I dopiero coś ruszyło ale wciąż skóra ma suche placki i Pani dr dała nam próbki emolium I już po jednym razie jest lepiej... dlatego pytam ;)

No chyba że to autosugestia :D do dermatologa za miesiąc. A to emolium no co poradzić jak ma pomoc i widać że pomaga to nic innego się nie liczy.

Tusia ale Ty jesteś okrutna :(

Ja kapalam małego w Emolium jak miał sucha skure i pomogło od czasu do czasu używam jak cos sie dzieje , u nas tak samo żar z nieba lecę z rodzina na miasto sprawy pozałatwiać na szczęście wiaterek przyjemny wieje i wszędzie pyłki latają :-/
 
U nas rączki ciągle w buzi i ślinotok ale ząbkow jak nie było tak nie widac wiec niczym nie smaruje. Za to pleśniawki znowu sie pojawiły:( Ide w środe od razu po recepte na nystatyne bo ostatnio tylko to pomogło.
U nas też gorąco i na spacer troche pozniej idziemy
 
A my już podwórkowo :-) Trzeba korzystać bo nie wiadomo ile taka pogoda potrwa ;-)
06519610b6240a6ecd8d3800c709d541.jpg
b06aa194f9bc3c6f5de32108c3a7cfe9.jpg
 
reklama
Hej, ale upał.
Ja jestem atopowcem i używam cetaphila. Emolium też używam jak coś się dzieje na skórze, jakieś podrażnienia np od śliny bo od razu mija. Mnie jako doroslemu atopikowi emolium nie pomaga ale dzieci moje nie mają atopii. Jeśli mam być szczera nie zaglebialam się jakoś mocno w skład tego emolium. Faktycznie taki syf? Hmm.
Dzieci oboje kąpie w oilatum bo mają po niej fajnie nawilzona skórę i nie używam już pozniej żadnych balsamow.
Na dziąsła nic nie używam bo jeszcze nie widać zębów. U starszego używałam bobodent.
 
Do góry