reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Martusia dobrze, że wszystko się dobrze skończyło...

U nas na porannym spacerze był dziś tata, nawet nie wiem kiedy ten czas mi przeleciał... ale zdążyłam zamówić słuchawki wygłuszające, to chociaż tyle.

Mała już śpi, ale też zrobiłam pranie :D Na słońcu za szybko wyschło i teraz pasowało by wyprasować...a myślałam, że się polenie trochę...
 
reklama
Inis mi wczoraj w aptece pani polecila Dentinox, ponoc najskuteczniejszy ale z tego co wyczytalam w ulotce mozna stosowac tylko przez tydzien..;/ wiec slabo troche. Mysle ze Camilia ma bardziej przyjazny sklad wiec pewnie ja kupie :)
 
Dzień dobry :-) póki co nic na zęby nie używam, bo zębów nie widać. Przy starszaku używałam doraźnie Camilli i chyba pomagało. A żele mieliśmy Różne i najlepiej Sprawdził się Bobodent.

Ostatnio pisałam, że Boski jest leń i się nie przewraca. No to mam. Od kilku dni, turla się w te i wewte :p gorzej jak się przyblokuje na placach to wrzask, bo on chce leżeć na brzuchu.

U Was też tak gorąco? Znalazłam chłopakom krótkie portki i zaraz idziemy na kocyk :p
 
Dzień dobry :)

Tusia różnicy jest 3lata I 4mce.
Inis mamy bobodent przy starszym też używałam ;)

Dobra ubieram się i lecę wypłacić pieniądze bo kurier ma dzisiaj przywieźć mój piękny kombinezon na krótkie nogawki :)

Później do pepco na zakupy dla dzieci.


Czy używacie Emolium?
 
Emolium nie używam bo to syf. Mimo tego że mam w domu dwóch atopikow. Prawda jest taka, że na prawdziwe AZS Emolium nie daje rady, a używanie emolientow profilaktycznie jest bez sensu.
 
Ja emolium na buzię ale tylko wtedy kiedy się nazre słodyczy i małemu wyskuje to i owo i na uszy bo też skóra zlazi i pęka. Jak podlecze to odstawiam.

Też kupiłam ten bobodent tylko nie umiem posmarować heh

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Beti ja też nie umiem :p gdzieś w internetach wyczytalam że dobrze jest przemywać dziąsła rumiankiem bo to odkaza czy coś :D a mój młody ręce cały czas w buzi :)
 
Mi nie chodzi o to że chce do każdej kąpieli emolium bo mam taki kaprys tylko Michał ma szorstka I sucha skórę nie wiem od czego. Byłam na dietach eliminujacych I nic to nie dało. Zmieniłam proszek na płyn do prania wprowadziłam masło shea I dopiero coś ruszyło ale wciąż skóra ma suche placki i Pani dr dała nam próbki emolium I już po jednym razie jest lepiej... dlatego pytam ;)

No chyba że to autosugestia :D do dermatologa za miesiąc. A to emolium no co poradzić jak ma pomoc i widać że pomaga to nic innego się nie liczy.

Tusia ale Ty jesteś okrutna :(
 
reklama
Martusia jak Wam pomaga to się nie zastanawiaj. Można przetestować milion kosmetyków najdroższych producentów a nie trafić takiego, który się sprawdzi na konkretnym dziecku. A przecież przede wszystkim chodzi o to żeby działało :)
Inna sprawa że jeśli ten Wam pomaga a Ty będziesz na siłę szukać czegoś "lepszego" to dopiero mogą się pojawić kłopoty od nadmiaru kosmetyków...
 
Do góry