reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

A my idziemy zaraz na spacer. Wczoraj sobie odpusciliśmy dzisiaj też tak wieje ale jak sie opatulimy to może w gondoli mała nie zmarznie;)
 
reklama
Dziewczyny mieszałyście kiedyś porcje mleka ściągniete w ciagu całego dnia? Chce małej zostawic na środe bo mam do lekarza ale słabo mi idzie- 40ml przez poł godziny:confused: I nie wiem czy moge to zmieszac bo całej porcji naraz w życiu nie ściągne
 
Dziewczyny mieszałyście kiedyś porcje mleka ściągniete w ciagu całego dnia? Chce małej zostawic na środe bo mam do lekarza ale słabo mi idzie- 40ml przez poł godziny:confused: I nie wiem czy moge to zmieszac bo całej porcji naraz w życiu nie ściągne
Ja też czasem mieszam a czasem uda mi się ściągnąć 150 w 2 godziny ha ha

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Można mieszać mleko z jednego dnia, tylko nie można go dolewać zaraz po ściągnięciu. Trzeba przechowywać osobno w lodówce i jak będzie miało tą samą temperaturę to wtedy dolać.
 
Beti jakbyś go struła to na bank byś zauważyła. Bez paniki. Nie wiem czy jasno tłumacze. Ściągasz mleko wstawiasz do lodówki. Powiedzmy za dwie godziny też ściągasz i wstawiasz osobno. Jak dojdą do tej samej temperatury możesz zlać w jeden pojemnik i zamrozić. Albo potem podać.

Hmm pewnie Hafija napisała to mądrzej...
 
reklama
Dzień dobry.
U nas dla odmiany dzień grzecznego dziecka. Chociaż może nie powinnam go chwalić (dnia) przed zachodem...

Jeszcze oboje śpią, obiad zrobiony to się obijam na kanapie :)

Dlaczego nie można mieszać sciagnietego mleka w różnej temperaturze? Tak z ciekawości pytam bo ja nie jestem wstanie ściągnąć nawet 5ml więc mnie to nie dotyczy :)

Ja mam chustę ale czekam z niecierpliwością aż mała usiądzie i będę ją mogła wsadzić do tulki :)
 
Do góry