reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Karolaska jaką kupiłaś? yaro są fajne właściwie od początku, chyba że to jakiś wyjątkowy grubas, albo domieszka.
Prezentuje się bosko. A nosi jeszcze lepiej. Zależało mi na niej bo to chusta urodzinowa Antka, wypuszczona 5 stycznia :-D
Ostatnie zdjęcie i już wam nie spamuje :p
7006fc57da310eba307770a4e1650990.jpg
 
reklama
Tusiaczek śliczna!
Ja zakochana nadal w naszym pasiaku, tylko ludzie na ulicy gapią się na nas jak na kosmitów haha, jedna kobieta przystanęła ostatnio wykrzykując "Jezus Maria"
 
Betina ja mieszkałam w małym mieście gdzie tylko ja chyba noszę, ale ludność na osiedlu już się chyba do mnie przyzwyczaiła.od paru dni mieszkamy na wsi, Dzisiaj jak Pan przyszedł wodę spisać to mało się nie przewrócił.
Te okrzyki to na bank z wrażenia :p
 
Spamuj spamuj :)
My wybieramy się teraz na Urlop w rodzinne strony i jeszczr nam się chuściane wesele w małym mieście szykuje, wiéc też pewnie będą na nas patrzeć jak na kosmitów :D
 
reklama
Do góry