reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Mój czasem i 4 H nie śpi, coraz ciężej go położyć na drzemke:) jeszcze nie jeździliśmy autobusem ale autem chętnie podróżuje.

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Rafal to albo sie bawi na bujaku albo na macie albo my sie z nim bawimy marudny sie robi jak sie zmęczy wtedy drzemka góra pół godz i dalej to samo :)
 
Moja mała też czasem i 4 godziny nie śpi ale drzemki jeszcze jakoś wyglądają, 2-3 ok 30 min, w tym jedna przeważnie troche dłuższa. Wczoraj na spacerze i po spała 2 godz ale to są piekne rzadkie chwile:biggrin2:
 
Dziele się moim szczęściem bo jaram się jak Dziecko :p
Nasza nowa... I już jest love <3

e960a32fc4dc81495a29f076361ca94f.jpg
 
Jak Wy to robicie. Mój mały dopiero skończył antybiotyk a już słyszę ze ma chrype i kicha moja matka oczywiście triumfalnie stwierdziła, ze to przez to zw nie zakladam mu czapki!! Juz zaczynam się nad tym zastamawiac:(

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Beti moja miała chrypkę w czasie kataru, bo strasznie się darła przy odciąganiu, aż ochrypła...ale przeszło samo po dwóch dniach... Przy naszym katarze miałam wrażenie, że to może nawet jakaś alergia czy coś bo tak znikał i wracał co drugi dzień. Całe szczęście już za nami. A no i napewno nie był z braku czapki :)
 
Karolaska jest mięciutka jak kaczuszka :-) jestem w szoku bo to nówka i mój pierwszy diament. Zamotałam tylko na próbę przed praniem i dociaga się tak że mam ochotę kupować już tylko diament :-D

387e5bd160a9b3efec236fc6c3df5b2f.jpg


Beti mój starszak bezczapkowy miał katar raz... Na zęby :p młody jeszcze nie był chory
 
reklama
Eee no super się prezentuje :) Kurcze moja ma być jak to któraś mama mi napisała "już po pierwszym praniu prawie fajna" ale się okaże :) Czekam i czekam i się doczekać nie mogę...
 
Do góry