reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Ilo czyli np magnez ;-) jeszcze raz piszę... To co jesz nir ma żadnego wpływu na kupę Twojego dziecka. Jeśli nie ma z tego powodu żadnych dolegliwości to niech nie robi. Serio.;-)

Askw ale czemu nie jesz alergenów? Dieta eliminacyjna na zapas nie ma sensu. Je się wszystko, od początku i eliminuje dopiero kiedy pojawi się reakcja alergiczna.

Co do leworęcznych to się objawia stopniowo, teraz to jeszcze przypadkowe, która rączkę dziecko woli. Koło półtora roku można stwierdzić, że dziecko jest leworeczne a dokładnie koło trzech lat.
 
reklama
Ilo czyli np magnez ;-) jeszcze raz piszę... To co jesz nir ma żadnego wpływu na kupę Twojego dziecka. Jeśli nie ma z tego powodu żadnych dolegliwości to niech nie robi. Serio.;-)

Askw ale czemu nie jesz alergenów? Dieta eliminacyjna na zapas nie ma sensu. Je się wszystko, od początku i eliminuje dopiero kiedy pojawi się reakcja alergiczna.

Co do leworęcznych to się objawia stopniowo, teraz to jeszcze przypadkowe, która rączkę dziecko woli. Koło półtora roku można stwierdzić, że dziecko jest leworeczne a dokładnie koło trzech lat.

Jakoś bałam sie jeśc tych rzeczy jak małej wyskoczyła alergia na nabiał ale faktycznie chyba powinnam już probowac po trochu
 
No to Miśko dał dzisiaj czadu ze swoją aktywnością, jego sen trwał 15 min i już cały gotowy do zabawy i darcia japy ok 17.30 padł na 3 godz wstał walnął kupkę zjadł ubrałam w pajaca i śpi. No zmęczone dziecko to i śpi najlepiej do 9 ;) ja i tak pobudka o 7 bo starszy do przedszkola więc i mały wstanie.

Chyba idę spać ;)

Dobranoc
 
Jakoś bałam sie jeśc tych rzeczy jak małej wyskoczyła alergia na nabiał ale faktycznie chyba powinnam już probowac po trochu
To że wyszła alergia na nabiał nie oznacza, że wyjdzie na cytrusy, kakao, czy cokolwiek innego. Dopóki nie spróbujesz to się nie dowiesz. Wykluczenie na zapas nie ma sensu. Pozatym równie dobrze może wyjść alergia na ryż i marchewkę :p

Dzień dobry :-) my jeszcze w łóżku. Mały marudził, przerzuciłam na brzuszek i mam jeszcze jakiś czas spokój :p
 
Hej :) u nas dzisiaj rekord spania od 20.00 do 5.30 LOL

Co do prawo czy leworęczności to pojęcia nie mam... raz jedno łapsko, raz drugie, raz jeden boczek raz drugi....

Co do kupek u nas jeszcze na piersi też był okres, że mała robiła raz na jakiś czas. Za pierwszym razem też się bałam, że może coś nie tak, ale lekarz mnie uspokoił. Wcześniej po kilkanaście dziennie, a tu nagle 5 dni bez kupki...Ale jak nie ma żadnych dolegliwości itd. to tylko się cieszyć :p
 
Karola u nas też się zdarzały takie rekordy jak był dobrze najedzony, ostatnio częściej się budzi ale ja się cieszę, bo w nocy je tylko z piersi a teraz jeszcze dolozylam poranne karmienie, wielki sukces! Potem zaproponowalam butelkę ale już nie chciał czyli się najadl[emoji4][emoji4]

O 9.30 ma eeg, do tego czasu muszę go pomeczyc może być ciężko, bo o 9 ma zawsze drzemke. Jakoś musimy dac radę i dopiero tam go uspie. Trzymajcie kciuki

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Michał 4:30 i od 7:30 już nie śpi bo brat do przedszkola i jak zwykle go obudził. Zjadł i awanturę robi bo nie pozwalam na brzuch po jedzeniu ;)

Właśnie kupa poszła :D
 
No a ja swojemu mlodemu dzisiaj o 5 rano dalam 1/4 czopka, bo o 1 sie obudzil stekal stekal nie mogl zrobic kupki dostal cyca zasnal do 5 i znowu to samo wiec sie poddalam. no i o 7 rano zrobil, ale w sumie nie jakas wielgachna... no i mam troche wyrzuty sumienia ze moze trzeba bylo jeszcze poczekac ;/
 
Beti trzymam kciuki, żebyś niedługo już nie musiała odciągać. Ja pod koniec kp odciągałam jakieś 3 tygodnie i miałam dość już po tygodniu także podziwiam :)

U nas małą dzisiaj obudził mąż jak szedł do pracy o 7.00 podarła się tym swoim gugugełrrrłuuubeeeggg na całe osiedle, ale od 8.00 już śpi :p pewnie zaraz wstanie bo się pochwaliłam :D
 
reklama
Ja dzisiaj niedospana. Mała niby spała od 22 do 4.30 ale potem co godzina pobudka tak do 8.30:rolleyes2: Wychodzimy zaraz na szczepienie i czuje że bedzie awantura tam. Akurat pora drzemki a tu nie dadzą spac i jeszcze kują:mad:
 
Do góry