reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Ja tez jestem straszna panikara co do mojego syna , a kolejne szczepienia mamy pod koniec maja i sie trochę boje ale jeszcze muszę sprawę przemyśleć
 
reklama
My mamy kolejne szczepienie teraz w poniedzialek ale chyba je odrocze bo cos mi kicha ten lobuz maly.. Chyba ze to alergiczne bo tylko w parku kicha..
Bylismy u psychologa wczoraj moim zdaniem wizyta bez sensu calkowicie..
Powiedzcie mi jak zniechecic dziecko do ssania kciuka.. Smoczka nie chce bo ma wysokie podniebienie i logopeda mowila ze anatomicznie to nie mozliwe zeby zalapal smoczek chyba ze taki okragly calkiem nie splaszczony (taki jak od butelki) kupilismy i tez nie chce..
 
Mój mały ma okrągły smoczek ale tez palce woli smoczek mu potrzebny tylko do spania i tez nie wiem co zrobić żeby palcy nie pchał zabawki juz tez wkłada
 
1461405168-1d1mld.jpeg


A taki probowalas ?

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry