reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Niuniolek zaparcia mogą wynikać ze zbyt wczesnego rozszerzania diety u Dziecka. Ale moją opinię na ten temat już znasz, nie będę się powtarzać.
Z rad praktycznych to marchewka Działa zapierająco, natomiast jabłko wręcz odwrotnie. Możesz też podać syrop, nie pamiętam dokładnej nazwy Lactolusept (?).
Przepajasz wodą?

Po rozszerzeniu diety załatwia sie normalnie, przepajam tylko zbytnio pic nie chce wody chyba ze ja osłodze glukoza , te zaparcia mega ma po tej chorobie
 
Ja mam problem z podaniem leków jak widzi łyżeczkę od razu zaciska usta i koniec amba fatima! Coraz mądrzejszy jest. A jak już mi się uda mu wcisnąć, to wypluwa[emoji1]

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry ja podaję tylko wit D. Nie liczę ile kup robi i w związku z tym nic nie daje na kupy. Czasami robi dwie dziennie, czasami kilka dni nic.
Ja robię zdjęcia Małej co miesiąc na tym samym kocyku :)

Właśnie usypiam na drzemkę ale jest duży opór...

Usnela [emoji106]
 

Załączniki

  • 1461328990966.jpg
    1461328990966.jpg
    91,9 KB · Wyświetleń: 84
  • 1461329130115.jpg
    1461329130115.jpg
    127,4 KB · Wyświetleń: 96
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry