reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Dziewczyny mamy obrzęk na nóżkach po tych szczepoeniach, ok. 2 cm nad miejscem wkłucia czerwony jakby guzek. Myślicie, że to normalne, czy pędzić do lekarza? Apetyt, kupki i humor małej są ok. Gorączki brak i nie wiem czy poczekać jeszcze czy co?
Obrzęk może się pojawić. Możesz posmarować altacetem, albo zrobić okład z sody.

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ja nie idę na 2 dawkę szczepienia. Może za miesiac, za bardzo sie boje. Dzis mamy rehabilitacje a w weekend bylismy na ip zrobili malemu lewatywe, bo byl problem z kupa i do tej pory jest kiepsko. Podaje mu debridat i lactulose a on biedny tylko się pręży i płacze. Chyba po mamie odziedziczył taki wrażliwy brzuszek[emoji22]

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry