reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Dziewczyny a ile Wasze dzieci maksymalnie spia w dzien i w nocy? Chodzi mi glownie o te ktore karmia piersia i czy wybudzaciee na karmienie?
Od kilku dni u mnie mniej więcej jest:
koło 18 kąpiel,
po 19 już śpi (na ogół, zdarza sie że się przebudza co jakiś czas, ale szybko usypia się dalej)
budzi się 1-2 w nocy i przewijanie i karmienie i max po godzinie zasypia
koło 4-5 zaczyna się przebudzać, ale odwracam ją na brzuszek i budzi się koło 7
7 przewijanie i karmienie
i potem jest różnie, bo w dzień pośpi godzinę lub dwie, ale potrafi też od 8 spać do 12, a zdarza się, że i 3 godziny nie śpi
i potem znowu nadchodzi wieczór i koło 18 kąpiel .... itp.
obym nie zauroczyła, tfu, tfu, tfu, trzy razy przez lewe ramię :)
nie wybudzam na karmienie.
 
Ostatnia edycja:
Ewka a karmisz piersią?kurde ja to chyba trace pokarm ;( nie wiem może za rzadko karmie małego..wczoraj wieczorem i dzisiaj mały wisi na mnie cały czas i mało co leci ;( musiała podac setkę butli bo synus głodny ;(
 
Ewka a karmisz piersią?kurde ja to chyba trace pokarm ;( nie wiem może za rzadko karmie małego..wczoraj wieczorem i dzisiaj mały wisi na mnie cały czas i mało co leci ;( musiała podac setkę butli bo synus głodny ;(

noooo, jadę tylko na piersiach.
W nocy czasem trochę ściągam jak już są bardzo nabrzmiałe. Wcześniej ściągałam laktatorem, a teraz stwierdziłam, że lepiej ręcznie.
Ale nie wiem co bedzie, u małej w kupach ciągle białe strąty mimo podawania enzymu. Przybywa na wadze, ale jej jelitek mi szkoda. przez weekend spróbuję zwiększyć ilość enzymu, bo może z piersi ściąga więcej i za mało jest enzymu.
 
Co to za enzym? U mojego też są takie białe klaczki z mleka lekarz mówi, ze to normalna kupa niemowlaka. Powinnam się martwić???

Emenems nadal podajesz na noc mm? Nie zatwardza Ci się dzidzia po tym? Ja wczoraj podalam 2x butelkę i dziś mega problem z kupa.
 
reklama
Ja karmie kp i tez mam te grudki do tego śluz i lekarz mówił ze to normalne podaje delicol ale nie zauważyłam zeby ta kupa sie zmienia
 
Do góry