reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

U nas dzisiaj nie ma prądu... Dziecię w przedszkolu, nie ma co robić. Miałam pasować ale bez prądu to dość trudne :-D no nic poleżę :-)
A śniegu napadało tyle przez noc że chyba popołudniu na sanki się wybierzemy. Haha ale fajnie :-)
Miłego dnia
 
reklama
Martusia, ja również przyłączam się do gratulacji :) A wiadomo skąd ta hipertrofia? Miałaś cukrzycę ciążowa?

Ivix, u mnie różnica będzie 6 lat więc podobnie. I widzę to tak, ze córką będzie mi pomagać i w ogóle będzie jak w bajce ;)
 
Milenia twoja jeszcze w przedszkolu? Moja w pierwszej klasie na szczęście zdążyła już się zaaklimatyzować w szkole,od 25 mają ferie zimowe więc przez dwa tygodnie będę miała dwoje w domu(mam nadzieje,że do tego czasu urodzę)kupowałyście prezenty,że od młodszego dla starszego i odwrotnie,bo gdzieś o tym czytałam?
 
Milenia twoja jeszcze w przedszkolu? Moja w pierwszej klasie na szczęście zdążyła już się zaaklimatyzować w szkole,od 25 mają ferie zimowe więc przez dwa tygodnie będę miała dwoje w domu(mam nadzieje,że do tego czasu urodzę)kupowałyście prezenty,że od młodszego dla starszego i odwrotnie,bo gdzieś o tym czytałam?

Tak, ona jeszcze w przedszkolu i w przyszłym roku w sumie też, bo będzie zerowke powtarzać. Ale na czas tuż po urodzeniu zastanawiam się czy jej w domu nie zatrzymać, bo jeszcze coś przyniesie z przedszkola i będzie kolorowo. Jak nie dam rady to maz tatusiowe wybierze :)
W ogóle chciałam małą zaszczepić teraz na polio doustne i z głupoty to wygooglowalam, a tam ze to szczepionka żywa i dziecko przez kilka tygodni wydała wirusa. Absolutnie nie można szczepic, gdy mama w ciąży albo noworodek w domu :( Można tylko szczepic domiesniowa martwym wirusem. Się załamie. Jak człowieku sam się nie dowiesz, nie doszukasz to w przychodni nic nie powiedzą.

O tych prezentach od młodszego rodzeństwa też czytalam, ale chyba nie zastosuje. Może jakby cora była mniejszą to chciałabym ja pocieszyć, ale teraz to takie kumate się zrobiło ;) myślę, ze brat sam w sobie będzie super prezentem :)
 
Martusia gratulacje!!!:) Dobrze, ze nie rodzilas sn. U mnie też może być ta makrosomia, lekarz już dawno wspominał, ze przy cukrzycy i nadciśnieniu występuje. Najważniejsze, ze z Michalkiem ok:)
 
Beti ja miałam w pierwszej ciąży nadciśnienie i cukrzycę i wszyscy mówili że duże dziecko. Urodziła się w 37+4 z wagą 3220, 56 cm więc takie optimum, tyle że jakby do końca siedziała to pewnie więcej by było. Teraz nie mam ani nadciśnienia ani cukrzycy a mówią że Zośka ma 3,5 kg już... termin na sobotę, a tu cisza ;(
 
U mnie termin na jutro:( ostatnie usg miesiąc temu i już prawie 3 kg było. Aż się boję, bo na być poród sn. Jutro się dowiem ile waży bo na pewno mi zrobią pełny przegląd, no ale jak nas tu Martusia uświadomiła może być prawie kilo roznicy:( tez sie boję, jak tylko zobaczyłam wczoraj wpis Marty to zaczęłam czytać i się zamartwiac i w końcu do 5 nie spałam.
 
Z góry przepraszam jak kogoś zdenerwowałam wpisem ale nie to miałam na myśli. W sumie to bardziej się pożalic chciałam na tą całą sytuację :(

Martusia no co Ty, absolutnie nic złego nie zrobiłaś, po prostu chyba dopiero do mnie dotarło jak bardzo jest prawdopodobne to co mówił mi lekarz. Ja tez Wam napiszę jeśli będzie coś nie tak, bo wiem, że mnie zrozumiecie.. jak tam się czujesz?? Ja już odliczam godziny..:)
 
reklama
Do góry