reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Co do sluzby zdrowia to mnie to tez nic nie zdziwi.. ostatnio rodzila znajoma, dziecku grozila zamartwica wiec zrobili cc i przy okazji przecieli jej pecherz ;/ a w karcie informacyjnej ze szpitala napisali ze jej pękł w trakcie porodu naturalnego ;/ takze oni tez są cwani i do błędow sie nie chcą sie przyznawac
 
reklama
w pełnię w Boże Narodzenie żadna z nas nie urodziła :p
ja mam termin na nów, to może jednak sobota...

betina ja skokowych miałam kilka ponad 80%, ale szybko ból z nich przechodzi ale właśnie kilka miałam po 30-40% ale już dłuższych i one trochę inaczej odczuwalne. Ale póki co dalej cisza ;(

Emenems to my niby w jednym kraju ale 400 km dalej to też nie wiem po co im by było to wiedzieć ;)
 
Ja za swojego się chyba chyce w piątek wieczorem, bo z rana mam sesje ciążową :)przy Olinie się nie udało bo wylądowałam w szpitalu a tu muszę i juz, a później niech się dzieje co chce :)
Akurat pełnia w ten weekend to trza startować :)
 
Ula ja chodzę i chodze i nic:)

Wlasnie wracamy a macka :D szalenstwo przed porodem i odchudzaniem pojechałam na loda macflurry! Drugi raz w ciazy sobie pozwoliłam heheh poereszy po połówkowych i teraz przed porodem bo po nie ma opcji :)
Takze takie szalenstwo przy trzech królach :)
Nie ma to jak kupic lody przy -20:D
 
reklama
Ula ja chodzę i chodze i nic:)

Wlasnie wracamy a macka :D szalenstwo przed porodem i odchudzaniem pojechałam na loda macflurry! Drugi raz w ciazy sobie pozwoliłam heheh poereszy po połówkowych i teraz przed porodem bo po nie ma opcji :)
Takze takie szalenstwo przy trzech królach :)
Nie ma to jak kupic lody przy -20:D
Emenems zabiłeś mnie tym nacflurrry, ale bym zjadła!!!!! Generalnie mam ochota na cos zimnego i mokrego a tu narazie szlaban;)
 
Do góry