reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Hej. Przeżyłam dzisiaj masakre. Moja Marysia uderzyła łukiem brwiowym w kant stołu, na szczęście obyło się bez szycia ale ze specjalnym plastrem min 7 dni ma chodzić. Biedactwo leży takie obolałe. A ze mnie stres schodzi, co bym z tego wszystkiego nie urodziła. 3majcie się!
 
Ja dziś latalam za prezentami jestem wykończona! :-( byłam wczoraj u giną powiedziała że jest wszystko ok szyjka też długa zamknięta tak ze mówia że tylko czekać na oznaki
 
Betina współczuję, mojego męża bratanek ostatnio prawie oko wybił o róg ławki też miał ten plasterek.. nie stresuj się!

Niuniolek może damy radę do stycznia! :)) ja właśnie opycham się mc donaldem:( ale pycha!!!
 
Betina współczuję, mojego męża bratanek ostatnio prawie oko wybił o róg ławki też miał ten plasterek.. nie stresuj się!

Niuniolek może damy radę do stycznia! :)) ja właśnie opycham się mc donaldem:( ale pycha!!!
Hahaha ja dziś też byłam w MC Donaldzie po zakupach z koleżanką też ciężarna byłam i poszlysmy na małe conieco 2 ciężarówki hehe dziś babka w cukierni była zdziwiona jaki kawałek ciasta zjadłam bo poprosiłam o kawałek ciasta taki większy i zapakowala mi go mówię do niej że chciałam na miejscu zjeść ona oczy w 5 złoty i się pyta czy napewno? Taki duży kawałek będzie pani jadła hahah dla mnie to jeszcze mało było ale ubaw miałam straszny
 
Haha ja jestem w stanie zjeść cały tort baba może w ciąży nie byla:)) oj jutro będę cała pokopana od środka, mój syn się uaktywnia jak jem coś dobrego omnomnommm nie mogę się doczekać!!!!;):p

DZIEWCZYNY, MAMUSIE KOCHANE WESOŁYCH ŚWIĄT DLA WAS I WASZYCH RODZIN:)
 
Jak tam dziewczyny po świętach bo u mnie to było tak:
 

Załączniki

  • 1451028333395.jpg
    1451028333395.jpg
    35,1 KB · Wyświetleń: 61
reklama
Do góry