reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

No moja corka tez musi wytrzymać do czwartku potem moze sie wieczorem zaczac :) olewam sylwestra per se - moze byc na porodówce.
Mam w srode akupunkturę to mam nadzieje se troche przyspieszy
 
reklama
Martusia co się stało?:(

Leje mi się z prawej piersi, masakra. Stresuje mnie to.

była wczoraj u mnie moja matka z ktora nie mam dobrych relacji chociaz mowilam jej ze sie zle czuje. no i od rana zawroty glowy i skoki cisnienia, gdzie gin mi kazal natychmiast jechac do szpitala. pojechalam jak tylko maz wrocil ale na szczescie z maluchem wszystko ok, ulozony jest tak ze nie dal sie obejrzec ale lozysko i przeplywy w porzadku - wazy 3250 g :)

zalecono mi magnez, liczenie ruchow i oszczedzajacy tryb zycia. poza tym cc mozliwe ze 4 stycznia. poza tym jest ok - uff :)
 
Martusia cieszę się, ze wszystko dobrze się skończyło. Dzidziuś najważniejszy! Mnie tak moja siostra przed świętami wkurzyła, ze wcale w święta nie rozmawiamy nawet oplatkiem sie nie podzielilysmy. Rodzina czasem bywa gorsza niz obcy ludzie:mad:
Ja jutro pojade na ktg. Już zaczynam mieć jakieś paranoje, w nocy ciągle sprawdzałam czy mi wody odchodzą hihi
 
Martusia cieszę się, ze wszystko dobrze się skończyło. Dzidziuś najważniejszy! Mnie tak moja siostra przed świętami wkurzyła, ze wcale w święta nie rozmawiamy nawet oplatkiem sie nie podzielilysmy. Rodzina czasem bywa gorsza niz obcy ludzie:mad:
Ja jutro pojade na ktg. Już zaczynam mieć jakieś paranoje, w nocy ciągle sprawdzałam czy mi wody odchodzą hihi
Ja też ciągle chodzę i sprawdzam hahaha od wczoraj to w ogóle mam paranoje odkąd ten śluz zobaczyłam... bałam się wczoraj do Warszawy jechać bo bałam się że zacznę rodzic :-D
 
Stwierdziłam że chyba zostaje mi już leżeć i czekać na 31 grudnia bo już mnie tak boli pachwina i spojenie że chodzić normalnie się nie da tylko jak jakiś wypchany pingwin :(
 
Hej, wróciłam :)

Dla tych, co jeszcze nie wiedzą- 17 grudnia o 7.30 urodziłam Emila- 2450 g i 50 cm, udało się sn. W szpitalu byliśmy tydzień (długo leżał w inkubatorze+żółtaczka i naświetlania), do tego ma jakieś zwapnienia na wątrobie. Ja byłam nacięta, ale szwy mam już wyjęte, na tyłku normlanie siedzę :D Emil trochę się pospieszył, bo to był 37t+0
Wody odeszły mi ledwo zasnęłam, o 2.30 w nocy, poszłam od razu do szpitala i tam zaczęły się rozkręcać skurcze. Szybciutko poszło i źle nie było. Pół porodu miałam super położną, na sam koniec przyszła zmiana i babka mnie ciut wkurzała, ale sam poród wspominam całkiem miło :) Ostatecznie rodziłam sama, bo o 4 odesłali mi męza do domu (stwierdzili, ze szybko nie urodzę), po 6 dzwoniłam do niego, ale stwierdziłam że ma córkę wyszykowac do przedszkola. Dobrze mi się rodziło samemu, mogłam się na sobie skupić, a mąż by mnie tylko wkurzał :p

Lecę Was nadrabiać
 
Co do szumisiów, to mamy Szumisia (nie Whisebeara) i właśnie Szumi Emilowi. Zasypia przy nim dość szybko, dopiero dzisiaj go włączyliśmy, bo wczoraj mąż na nockę do pracy poszedł, a mi dziecko zasnąć 3 godziny nie chciało, to dzisiaj sobie o Szumisiu przypomniałam :)

Spokojnie, nawet jeśli to pierwsze dziecko to dacie radę :) Ja tylko z kąpaniem się nie mogę przełamać i mąż kąpie
 
SIMKA gratulacje!! Piękne imię Emil:) nagle wody odeszły? Rety od czego to zależy ciągle się zastanawiam.. od czego ma te zwapnienia? To nic groźnego?
A powiedz mi jeszcze czy to trzeba zgłaszać wcześniej, ze Maz ma być przy porodzie? Doczytałam, ze Twój miał być:))
Dziewczyny myślicie, ze bardzo będą marudzic w szpitalu, ze w niedzielę przyjadę na ktg?
 
reklama
Do góry