reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Ja jeszcze się boję żeby np przy porodzie było wszystko ok jej jak koleżanki mi mówią że ich dzieci nie plakaly albo nie oddychaly na początku albo coś jejuu
 
reklama
no niuniolek- własnie o to tez się boje, o to że nie usłysze tego krzyku...

kass- ja to sie bardziej boje, ze ktoś mi te moje dziecko upuści, np. na pewno bede sie bala dac mojej tesciowej na rece... mam takie mysli, ze bedzie bezpieczna tylko u mnie i mojego m, a wszyscy inni to ja upuszcza... az mnie ciarki przechodza jak pomysle, ze ktos inny by ja mial miec na rekach ;/ jeszcze moja mama moze :D
 
Nam mówili na szkole rodzenia ze noworodek jest niebieski i nie płacze i to chwilkę potrwa zanim zacznie oddychać i nabierze tlenu i koloru :)
 
Dziewczyny a ile waza teraz Wasze maluchy? U mnie dzisiaj rowno 37+0 i usg pokazuje 2991g. Troche się przestraszylam bo wszystkie wymiary ok tylko brzuszek pokazuje 35+3 ;/ i lekarz na poczatku ze to nie za dobrze, ale pozniej biorac pod uwage wszystkie wymiary ze w miare ok.. ale wiecie jak jest czlowiek zaraz sie martwi ;/
 
Czyli wagowo niby ok powinno byc. Tylko u mnie wszystkie wymiary ponad norme a ten brzuszek malutki. Kas88 a brzuszek jaki u małej?

Kurde jeszcze dzisiaj maly rusza sie jak oszalaly caly dzien. Juz nie pamietam kiedy tak sie ruszal no doslownie caly czas! ;/ Malo ruchow zle, duzo tez zle, juz normalnie schizuje przez to wszystko
 
Ja tez schizuje, mój jakiś taki leniwy ostatnio, mało się rusza. Na ostatnim usg powiedział mi lekarz na ip, ze ma duży żołądek, ale to nic poważnego.. oczywiście się tym martwię, ale nic nie poradzę, ważył wtedy 2700, teraz może z 3 kg. W poniedziałek mam jechać na ktg może mi przy okazji zrobią usg:))
 
Ilo lekarz na pewno by Ci powiedział jeśli coś byłoby nie tak. Poza tym też weźmy pod uwagę że usg to tylko maszyna ;)

Jedno z usg pokazało że Oli będzie miał krótszą jedną nóżkę - różnica wynosiła 3 tyg prawie. Po porodzie wszystko w porządku, ortopeda dziecięcy również potwierdził że jest ok.

Tak więc na pewno jest dobrze nie martwcie się na zapas :)
 
reklama
Do góry