reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Hej dziewczyny! Byłam wczoraj na wizycie, mam już miękką szyjke, trochę się przestraszylam ale doktor powiedziala że jest ok, mówiłam jej też ze od kilku dni pobolewa mnie brzuch na górze a pozniej przechodzi do podbrzusza i w okolice ledzwiowa kręgosłupa, powiedziała że teraz będzie mnie tak pobolewac, mam nie brać nospy tylko pozwolić ćwiczyć macicy. Chyba dopiero po wizycie dotarlo do mnie ze to już niedługo...
 
Ja wczoraj miałam takie coś że poszło od kręgosłupa i na brzuch i w momencie kamień. Chyba skurcze, pisze chyba bo wcześniej w ciąży nie miałam i nie wiem :p

Czekam na męża i dalej dokanczam potrawy bo mi się słabo robi w kuchni choć okno otwarte.

Mycha a Ty który tc masz? No teraz to już coraz częściej takie atrakcje ;)
 
U mnie szyja trzyma :] pessar spelnil swoje zadanie. 28 bede miec sciagany. Poki co ja jakos szczegolnie nie odczuwam zebym miala zaraz rodzic. Ale nigdy nie mow nigdy :p na szkole rodzenia byla ze mna dziewczyna ktora miala 5 dni do porodu i tez mowila ze nic nie czuje zeby miala rodzic. Pocwiczyla troche z polozna oddechy, o 18 pojechala do domu i o 20 zaczela rodzic, takze roznie moze juz byc ;)
 
Ilo właśnie tego się boję, ze niby dobrze się czuje, niczego nie przewiduje a tu nagle może być niespodzianka.

Rety postalam w kuchni od rana i nie mam kostek tak mi spuchly nogi. Masakra muszę poleżeć :(
 
reklama
Beti ale chyba lepiej tak niespodziewanie ;p znaczy chyba ja bym tak wolala. Tak to bym sie denerwowala a tak dzieje sie i juz, nie ma czasu na zastanawianie sie ;p
 
Do góry