reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Ile bierzecie kombinezonów do szpitala?
Ja biorę jeden grubszy i po 3 sztyki body, pajacyków, i spodenek z zakrytymi nóżkami. A pampersy trzeba? Butelki? - ( wątpię bym karmiła bo cycki mam mega małe i nic nie leci .... ).
Jadę dziś kupić torby dla nas a od jutra pakowanko! :D

Jak samopoczucie Wasze? Moje kijowe, brzuchol przeszkadza... Ale odliczam dni do świąt ;)
 
Ile bierzecie kombinezonów do szpitala?
Ja biorę jeden grubszy i po 3 sztyki body, pajacyków, i spodenek z zakrytymi nóżkami. A pampersy trzeba? Butelki? - ( wątpię bym karmiła bo cycki mam mega małe i nic nie leci .... ).
Jadę dziś kupić torby dla nas a od jutra pakowanko! :D

Jak samopoczucie Wasze? Moje kijowe, brzuchol przeszkadza... Ale odliczam dni do świąt ;)
To zależy od szpitala, w moim dla dziecka są pampersy, ubranka, podkłady, tylko chusteczek nie ma.
Mieszanke tez maja w butlach jednoraZowych

Małe cycki o niczym nie świadczą, 99 procent kobiet jest w stanie karmić
Mi w pierwszej ciąży nie poleciała nawet kropelka, miałam cc, a córkę KP 2,5 roku. Teraz czasem coś poleci ale jak ścisnę dopiero



Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka
 
Werus a na stronie szpitala nie ma listy co wziać ze soba? Ja kombinezony biorę dwa, w zaleznosci jaka bedzie pogoda. A co do np. butelek ja nie biore, nie ma tego na liscie i chyba w szpitalu zdaja sobie sprawe ze nie kazda matka od razu karmi piersia i nie wyobrazam sobie sytuacji ze nie mam pokarmu a polozna mi mowi pani przyniesie butelke bo nie bede miala jak nakarmic pani dziecka ;/ no ale koniec koncow jak sie czegos nie wezmie to mamy przeciez rodziny, ktore beda mogly cos tam doniesc jak bedzie trzeba
 
No niestety nie ma listy co jest wymagane :/ kieruję się tym co brała kumpela, która rodziła w tym szpitalu co ja będę rodzić.

Najwyżej mąż będzie jeździł :p do szpitala autem mam 3 minuty.
 
reklama
Do góry