reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Się cieszcie ja się zmagam z fontanna od 5 miesiąca a ostatnio to zaczęłam na noc odciągnąć bo normalnie powódź śpię w biustonosze sportowym żeby wygodnie było i pcham po dwie wkładki i tak rano mokre wszystko :-D
Mi ostatnio strasznie słabo i jak coś porobię cięższego to zaraz krew mi z nosa sika eh czuje się bezsilna :'(
 
niuniolek- a bierzesz magnez? bo ja mam dawke 3 razy dziennie po 2 tabletki, może powinnaś brać więcej jak masz skurcze łydek. A nospa dziala kup sobie :) a ten wodnisty sluz nie wiem co ma znaczyc, ale on ani nie smierdzi ani nic tylko taka woda chodzby dziwnie to wyglada, no ale coz

martusia- nie martw sie, my tez bedziemy grudniowe :D nam zostało maksymalnie 2 tygodnie i 3 dni do porodu, bo mam tak termin cc :) wiec grudzien tak czy owak :) ale nasze dzieci juz sa na tyle rozwiniete, ze bedzie dobrze :)

Biore magne B6 2 razy dziennie . A dzis mialam ostre skurcze ale kupilam ta nospe mocniejsza i mi przeszlo cale szczęście ale za to plecy teraz bola :-D
 
nuniolek- to może pogadaj z lekarzem o tym magnezie czy nie powinniście zwiększyć dawki :) haha no w ciązy jak nie urok to sra***a :D
ja dziś miałam bardzo nerwowy dzień pokłóciłam sie okropnie z tatą, którego w sumie nigdy przy mnie nie było i tak to przeżywam, że brzuch mnie boli i się stawia, ale już mój m mnie uspokoił :)

martusia- a to ty tak odciągać już sobie musisz?
 
Nie no coś Ty śmieje się :D Ale bluzka to już mokra cały dzień a jak przycisne mocniej to lecą wielkie grube krople. W szpitalu przecież też brałam te leki i było ok, dopiero dzisiaj się tak zrobiło.
 
dominikak- mnie wróciły. Nie wymiotowałamw I trymestrze, ale mnie wieczorami mdliło i właśnie mam to samo. Tylko teraz dochodzi do tego zgaga i metaliczny posmak w buzi. Bleee.

U mnie do szpitala dla dziecka też ciuszków nie trzeba

Jak nacisnę to z piersi leci, kilka dni koszule mokre były po nocy,a teraz się uspokoiło :)

beti- super wieści :)

martusia- bo się rozhulało. Przynajmniej nie musisz się martwić, ze nie będzie czym Michasia wykarmić, gotowe od razu do podania ;)
 
Beti super wiadomość :-)

Teraz nie pamiętam, mój ciążowy mózg ostatnio mało ogarnięty jest :-)
Kas88 albo ilo_88 któraś chyba z was pisała o maszynce do włosów ??? Jaką polecacie???
Chyba że znowu pomyliłam osoby :(
 
reklama
O kurcze to u mnie praktycznie tyle co nic .. nawet kropelki .. i piersi jakieś małe. .. może jednak się zaopatrze w butelki i mleko :( ?
 
Do góry