reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Werus a na stronie szpitala nie ma listy co wziać ze soba? Ja kombinezony biorę dwa, w zaleznosci jaka bedzie pogoda. A co do np. butelek ja nie biore, nie ma tego na liscie i chyba w szpitalu zdaja sobie sprawe ze nie kazda matka od razu karmi piersia i nie wyobrazam sobie sytuacji ze nie mam pokarmu a polozna mi mowi pani przyniesie butelke bo nie bede miala jak nakarmic pani dziecka ;/ no ale koniec koncow jak sie czegos nie wezmie to mamy przeciez rodziny, ktore beda mogly cos tam doniesc jak bedzie trzeba

Ilo weź butle, moja siostra w tym roku rodziła i na liście tez nie było to nie wzięła i ja o 23 jeździłam po aptekach i zawoziłem jej bo szpital nie zapewniał :/ lepiej miec dużo miejsca nie zajmie a zawsze czlowiek spokojniejszy
 
Kas88 dzieki!!! W takim razie wezme. Chociaz dla mnie kurcze smieszne zeby nie zapewniali podstawowych rzeczy...
Jeszcze raz dzieki!!!
 
Już torby do szpitala pakujecie?ja większość rzeczy mam kupionych jadę jeszcze w poniedziałek do lidla po bluzę bo będą fajne komplety .Reszta leży w osobnej szufladzie w jednym miejscu by nie szukac.u nas dla dziecka w szpitalu potrzebne są tylko pieluszki i ubranko na wyjście.
 
Ja pakuję w niedzielę wszystko już powoli ...

Mąż umi jeździć, tylko nie ma uprawnień więc da radę.

Odebrałam mocz i morfologię. Zaś WBC mi spadło, ehh ... jadę o 15 do Gina.
 
reklama
Do góry