reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Niuniolek niektóre decyzje niestety musisz podejmować sama. Jak mi skończyło ciśnienie to nie pytałam na forum czy mam jechać na izbę.. dobro dziecka najważniejsze. Ty wiesz najlepiej jak Cię boli. Mnie w domu też brzuch bolał przez połowę ciazy ale brałam no spe i przechodzilo.
 
reklama
niuniolek- współczuję sytuacji. Weź nospę, poleż, może przejdzie

maja- mnie ciągle ostatnio mdli, żołądek boli i nie mam ochoty na nic do jedzenia. Ponoć mdłości mogą w 3 trymestrze powrócić :(
 
U mnie 37 tydzień to juz sie troszke martwie .. wlasnie pyatm dlatego ze sa tu tez mamy ktore juz maja porod za soba i wiedza co robic w takich sytuacjach lelarz moja mi mowila ze do szpitala jechać jak czop odpanie lub wody odejda lub regularne skurcze
 
Jeszcze jak bym boli miala malo dzis spadlam ze schodów u znajomych na szczęście obilam sobie tylko bok i piszczel :-( ech pechowy dzien dzis
 
Wrr a ja spac nie moge [emoji53] te noce to koszmar nie dziwne sie ze matki sa po porodzie takie zmęczone i wkurwione jak każdy gada ze sie wysypiasz a ty sie nie wysypiasz bo siku, zgaga, ból wszystkiego...
 
A boli Was tam na dole? Mnie czasem tak, i mała się tak wierci, że czasem strasznie boli aż wstać nie mogę... Źle mi się oddycha i ciężko śpię w nocy :( Chcę już mieć poród za sobą!
Do Gina idę we wtorek, musiałam przełożyć z jutra bo jadę na pogrzeb... Eh :(

A w niedzielę teście mają przywieźć nam łóżeczko :D szok !!:szok: wczoraj zamówiłam kołderkę i pościel z Hello Kitty <3 :D ciuszków mam mnóstwo ! ;) Jeszcze tylko popakować do torby swoje rzeczy i małej i czekać na termin...

Po ile ciuszków macie popakowanych do torby? Bo ja kompletnie nie wiem :/
 
reklama
Do góry