reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
A boli Was tam na dole? Mnie czasem tak, i mała się tak wierci, że czasem strasznie boli aż wstać nie mogę... Źle mi się oddycha i ciężko śpię w nocy :( Chcę już mieć poród za sobą!
Do Gina idę we wtorek, musiałam przełożyć z jutra bo jadę na pogrzeb... Eh :(

A w niedzielę teście mają przywieźć nam łóżeczko :D szok !!:szok: wczoraj zamówiłam kołderkę i pościel z Hello Kitty <3 :D ciuszków mam mnóstwo ! ;) Jeszcze tylko popakować do torby swoje rzeczy i małej i czekać na termin...

Po ile ciuszków macie popakowanych do torby? Bo ja kompletnie nie wiem :/
Nic bo u nas w szpitalu wszystko dają, tyle co na wyjście trzeba mieć

Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka
 
Hej dziewczyny powiedzcie czy wam też wróciły mdlosci? Od kilku dni zwłaszcza rano jest mi tak źle ze jest nie mogę masakra a dzisiaj wymiotowalam :-( mam nadzieje ze to mi przejdzie a nie zostanie do porodu :-(
A bierzesz jakieś witaminy? Mi wróciły po zelazie to odstawiłam.

A może jeszcze być tak że organizm zaczyna się oczyszczać jeśli wymiotujesz, może poród niebawem ;)

Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka
 
No właśnie nie biore żadnych witamin i żadnych leków. To dopiero 34 tydzień wiec do porodu trochę mi zostało no ale kto wiem ;-) we wtorek mam spotkanie z polozna to zapytam może mi coś doradzi.
Ja do szpitala mam zamiar wziasc 3 szt bodow i pajacykow czapeczkie i ubranie na wyjście jakby co zawsze może mi mąż dowieść;-)
 
Ja to mdlosci nie mam ale prawie wcale nie spie.. znaczy odpoczywam sobie z zamknietymi oczami ;p ale tak w sumie to ja chyba nawet nie mam po czym byc zmeczona wiec nie czuje sie jakos zle. Wcinam slodycze na potege :D Co do ubranek to u mnie w szpitalu daja liste co trzeba wziac ze soba, ale z ubranek wzielam to co ja uwazam za sluszne, najwyzej ktos mi doniesie ;)
 
ja nie mam mdłości, ale przez całą ciąże nie miałam ani na początku ani teraz, śpie jak kamień budze się tylko na siku, ale robie to już tak jakby przez sen, w ogóle to czuje się ciągle zmęczona i mogłabym chyba cały dzień spać i całą noc.

Niuniolek- ja mam takie bóle podobne jak opisujesz już od dwóch dni, boli mnie podbrzusze i plecy na dole i stawia mi sie macica co jakiś czas i jest to troche bolesne, ale da się przeżyć, jest to nieregularne więc to pewnie skurcze przepowiadające, wziełam wczoraj nospe, to pomogło brzuch sie spinał dalej, ale nie bolało, dopiero jak przestała działać, to znowu zaczeło, magnez i nospa i troche pomaga :)
To już tak chyba może być, macica się przygotowuje, ponoć mozesz odczuwać ból, ale jeśli jest nieregularne to nic się nie dzieje, tak mi lekarz ostatnio tłumaczył, a jak zacznie sie coś dziać to do szpitala, a apropo tej wydzieliny, masz ją taką wodnistą? bo mi sie własnie zrobiła taka wodnista bardzo, mam wrażenie , takiej wilgoci tam. Ale to chyba też tak może być.
 
Mi czasem trochę niedobrze ale da się wytrzymać. Póki co to jestem nieszczęśliwa bo przez te ciśnienie i białko mąż się boi że zaraz znowu do szpitala i nic mi nie pozwala robić :/ sam pracuje po 12 godz :(

W dodatku Oli ma ospę! Dzisiaj rano odkryłam! Jutro do pediatry idą z mężem żeby zobaczyć czy to to bo jakbym musiała mieć teraz na szybko cc to by było kiepsko...

Ech same problemy na koniec.
 
reklama
ja nie mam mdłości, ale przez całą ciąże nie miałam ani na początku ani teraz, śpie jak kamień budze się tylko na siku, ale robie to już tak jakby przez sen, w ogóle to czuje się ciągle zmęczona i mogłabym chyba cały dzień spać i całą noc.

Niuniolek- ja mam takie bóle podobne jak opisujesz już od dwóch dni, boli mnie podbrzusze i plecy na dole i stawia mi sie macica co jakiś czas i jest to troche bolesne, ale da się przeżyć, jest to nieregularne więc to pewnie skurcze przepowiadające, wziełam wczoraj nospe, to pomogło brzuch sie spinał dalej, ale nie bolało, dopiero jak przestała działać, to znowu zaczeło, magnez i nospa i troche pomaga :)
To już tak chyba może być, macica się przygotowuje, ponoć mozesz odczuwać ból, ale jeśli jest nieregularne to nic się nie dzieje, tak mi lekarz ostatnio tłumaczył, a jak zacznie sie coś dziać to do szpitala, a apropo tej wydzieliny, masz ją taką wodnistą? bo mi sie własnie zrobiła taka wodnista bardzo, mam wrażenie , takiej wilgoci tam. Ale to chyba też tak może być.

Tez mam uczucie jak bym sie zlala w gacie .. bardziej wlasnie wodnista sie zrobila .. a te bole to tak wvzoraj mialam dosc czesto nie liczylam co ile bo zapomniałam o nich bo i tak caly czas boli i boli dzis troche lepiej ale musze sobie nospe kupic .... a brzuch mi sie tak napina ze glowa mala jak wczoraj szliśmy do znajomuch to masakra ... dzis leze bo ruszac sie nie moge plecy mnie bola lydka mnie boli bo 3 dni temu mialam okropny skurcz lydki az z bolu plakalam ... i teraz mnie cala boli piszczel w drugiej nodze mnie boli bo spadlam ze schodow to samo z udem jeszcze ten bol podbrzusza :-(
 
Do góry