reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Wiem to wszystko. I taka dietę stosuje w domu, ale jak mnie przyjmowali do szpitala to położna mi zabronila dojadac między posiłkami. Więc tak też robilam:)) ale dziś miałam konsultacje z panią diabetolog i wpisała mi w kartę, ze mój stan zdrowia się popsuł przez dietę szpitalna:))
 
reklama
Dziewczyny od wczoraj wieczorem mam taki bol jak na okres utrzymuje sie do teraz nie jest to mocny bol ale taki nieprzyjemny ... doradzcie cos bo zaczynam sie martwic
 
Niuniolek miałam to samo w nocy. Ból na dole brzucha jak na okres. Pochodzilam po korytarzu i mi trochę przeszło. Jedyna moja rada to no spa. Który masz tydzień? U mnie to już mogą być lekkie skurcze bo poród coraz bliżej. Ale jeśli to nie przechodzi to jedz na izbę. Lepiej dmuchać na zimne, ja się tu napatrzylam..:(
 
Ja tez dzis tak miałam - bol miesiączkowy ale ze to 36 tydzien to nic nie biore bo jak ma sie urodzić i chce juz przyjsc to nie bede jej na sile powstrzymywać :)
 
No ja wlasnie duzo przeszłam bo przysslismy do znajomych i troszkę lżejszy jest a na izbe moge jechac dopiero w piatek jak co bo wypadlo tak ze 2 dni temu zmarla moja babcia i tata musial pojechac w nocy tam bo to od nas 200 km a ja siedze z mama bo jest hora na raka i ma problemy z chodzeniem a jutro rano cale moje rodzenstwo jedzie tam na pogrzeb wiec jak by sie zaczelo cos dziac to muka :-(
 
reklama
No musimy sie trzymac staram sie tak nie martwić i nie stresowac bo nie chce na dniach urodzic ale jak myślicie jak do jutra beda sie utrzymywać te skurcze to jechac na ip ?
 
Do góry